[Savjet]Koji internet

Započeo BloodMaster, Septembar 02, 2010, 13:11:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ovako... Sad znam koji je problem bio, isteko nam je ugovor sa t-scam om, i sad me zanima, koji je net najpovoljnije uzeti.... Neka obavezno bude FLAT RATE, i sad gledam... Optima ima net sa 2mb brzine + flat za 100kn. Ali onda moram prebacivat telefon... Ali ak je tak jeftino, nazvo sam, i oni kazu da nema za moju ulicu.... Eto, dali uopce postoji neki drugi flat internet, ili moram opet produzivat ugovor sa T-scamom?? Hvala unaprijed.

Ima iskon super paket, cak netrebas ni telefon mjenjat.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Mozes mi reci cijenu, jer na mobu mi nezeli ocitat...

vidi ja imam u optime telefon za kojeg plaćam 60 kn pretplate + vidim ko me zove i imam svaki mjesec nekoliko besplatnih minuta koje ako se ne potroše prebacuju se u sljedeći mjesec...internet FLAT sa brzinom od 2.048/256 kbps kojeg plaćam oko 80 kn...što se tiće interneta sve je u redu veza nikad ne puca, podrška je dobra i dostupna od 0 do 24, nisam se nikad žalio na račune sve je uredno izračunato, uz račun se uvjek dobije popis poziva i trajanje i trošak tak oda možete provjerit, imate cpanel na internetu na kojem možete provjerit koliko je stanje računa, koliko ste potrošili, online podrška i razne mogućnosti koje se mogu aktivirat, naprimjer za 5kuna imate 6 sati najbrži internet u hrvatskoj

To sve znam, ali djaba ak ovdje nemoze, nasa ulica nema podrsku

ja ti imam ADSL Flat, iz t-com a.. ima dosta veliku brzinu ( neznam tocno , naÄ'em ti ja ako je potrebno ) i sve ide brzo cak mozda kao i Max ADSL... samo sam imao problem sa telefonom koji sam prebacio.. sto se tice placanja placas 200kn ( a mozda i vise , zavisi koliko koristis kucni )...

Ja imam max adsl, nikada nepuca veza, zadovoljan sam, podrsa 0/24, flat plaćam 156 kuna, 80 kn flat i 66kn pdv (tako nekako)
Telefon, mobitela 4 imam sve na tcomu, zadovoljan sam, brzo je, prosječna brzina oko 2-2,5mbps

Evo pogledo sam za iskon na nekim forumima i cini se dobar i jeftin. A t-scam mi se zgadio, zamislite ovo, dodje vam racun za internet 2000kn i nesto sitno a imate flat.. Naravno to smo rjesili ali bilo je svega, tak da... Iskon: 99kn mjesecno ali mora se dati ona carnet adresa. Eto, ako imate jos koji prijedlog, pucajte!

Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Septembar 02, 2010, 15:11:32 POSLE PODNE
Ja imam max adsl, nikada nepuca veza, zadovoljan sam, podrsa 0/24, flat plaćam 156 kuna, 80 kn flat i 66kn pdv (tako nekako)
Telefon, mobitela 4 imam sve na tcomu, zadovoljan sam, brzo je, prosječna brzina oko 2-2,5mbps
Slažem se...


Probaj Iskon, a ovu carnet adresu lako daš to u hrvatskoj dobe svi učenici studenti itd... samo moraš zatražiti podatke od administratora imenika u tvojoj školi, u koju školu ideš?

Imam ja carnet.... [email protected]   sam se bojim da nece biti podrzana moja ulica :( a zivim 2km od centra pozege... btw. Ja jos idem u osnovnu, sad u ponedeljak krecem osmi, i moram ucit ko slon...

Ja ti predlazem B.net imas paketa par i mozes uzet sta oces... ja imam 3d paket telefon, televizija i internet flat mislim da mi je 5-10 MB/s brzina.... za 250 kuna.... nemam nikakvih problema sa njima i net mi stalno radi :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Ma da, Beeeee-net nije podrzan u CENTRU zagreba a kamoli izvan pozege.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

hehe jebiga onda...

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Ja nisam izvan pozege... Samo sam 2km od CENTRA... A b-net ni nebi uzeo, cuo sam da steka net i da ga nekad cut aju na sat-dva....

hehe odkoga i so cuo :D meni sve u savrsenom redu :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM