trazim covjeka za prjevod

Započeo Ante_Dracar aka Lopa, Septembar 02, 2010, 11:04:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

dakle kao sto sam naslov govori trazim nekoga ko ima volje pomoc u prevodu gm,gm ima 60 tisuca redova,normalno dobije se nagrada po dogovoru

Retko ce ti ko prevesti toliki mod :D, msm bolje uzmi neki prevedeni pa ga editajte zajedno.... Videces i sam!

Najbolje je da uzmes od 0.

A ovako goodfather uopste skoro nije roleplay mod sto znaci da on uopste nema pola funkcija ni nista jedino ima jedan mod koji je napravio covek skoro niko za njega nezna za taj mod. Naravno taj mod je editovo i balkan-expres i vidite kakav im vrhunski mod? Jedino je taj pravi roleplay mod od kojeg se moze editati i napraviti nesto. Ovi drugi su vam sve clonovi. Pokusani prekopirani. Da bi ljudi ispali face itd. Pa zato samo 2,3 coveka na balkanu imaju edit scriptu od tog moda i server im savrsen dobar.

Boris
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2010, 11:14:35 PRE PODNE od Boris:))

Citat: Boris:)) poslato Septembar 02, 2010, 11:12:29 PRE PODNE
Najbolje je da uzmes od 0.

A ovako goodfather uopste skoro nije roleplay mod sto znaci da on uopste nema pola funkcija ni nista jedino ima jedan mod koji je napravio covek skoro niko za njega nezna za taj mod. Naravno taj mod je editovo i balkan-expres i vidite kakav im vrhunski mod? Jedino je taj pravi roleplay mod od kojeg se moze editati i napraviti nesto. Ovi drugi su vam sve clonovi. Pokusani prekopirani. Da bi ljudi ispali face itd. Pa zato samo 2,3 coveka na balkanu imaju edit scriptu od tog moda i server im savrsen dobar.

Boris


offtopic: Balkan Express hakovan! haha :D

Covijek je pitao ko ce mu prevest a ne ko nece i nije vas pitao savijet sa kakvim GM-om da pocne !

EDIT: ja ti prevedem,ali koliko para nudis??  :)
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2010, 15:03:32 POSLE PODNE od â–º|Slick|Crack|â—„
Mysterious roleplay

moj prijedlog ti je da sam to pocnes raditi , jer ovako sumnjam da ima tako dobre duse... ali i ako ima onda ces trebati para da das

50kn i sigurno će ti netko prevesti mod  :D :D :D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator