moze jedno pitanje ?

Započeo TheKiller, Avgust 28, 2009, 00:37:38 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ako neko zna zasto se desi crash kada te neko kill,npr.mene neko kill na serveru i odma mi crash..tako stalno :S
mogu li to odkloniti :S


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Correlli

Problem je vjerojatno u OnPlayerDeath callbacku, jesi li Å¡ta na novo dodavao tamo?
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2009, 00:39:08 PRE PODNE od Don Correlli

Citat: Don Correlli poslato Avgust 28, 2009, 00:39:03 PRE PODNE
Problem je vjerojatno u OnPlayerDeath callbacku, jesi li Å¡ta na novo dodavao tamo?

nebih rekao da jesam..samo sam prevodio text


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Correlli

Rekao si da ti server crasha ako netko nekoga ubije, uvijek kad netko umre u skripti će se pozvati OnPlayerDeath callback i zato vjerujem da imaš tamo neku slabu kodu koja crasha server.

Citat: Don Correlli poslato Avgust 28, 2009, 01:14:22 PRE PODNE
Rekao si da ti server crasha ako netko nekoga ubije, uvijek kad netko umre u skripti će se pozvati OnPlayerDeath callback i zato vjerujem da imaš tamo neku slabu kodu koja crasha server.

neko nekog ubije na serveru,i taj koji je ubijen njemu crasha..


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Correlli

Citat: Johny poslato Avgust 28, 2009, 01:16:35 PRE PODNE
neko nekog ubije na serveru,i taj koji je ubijen njemu crasha..

Znaći playerid parametar kod OnPlayerDeath. Pogledaj OnPlayerDeath kodu za playerid parametar, sigurno si nešto zbrko što izazove crash.

Chrome

ne treba biti; nekad crasha zbog previse objekta a nema streamera ili nekvalitetnog streamera  ::)

Correlli

Citat: Chrome poslato Avgust 28, 2009, 02:20:39 PRE PODNE
ne treba biti; nekad crasha zbog previse objekta a nema streamera ili nekvalitetnog streamera  ::)
To bi se dešavalo više puta, a ne samo kad netko nekoga ubije.
Citat: Johny poslato Avgust 28, 2009, 00:37:38 PRE PODNE
ako neko zna zasto se desi crash kada te neko kill,npr.mene neko kill na serveru i odma mi crash..tako stalno :S
mogu li to odkloniti :S