milfman's pocetak

Započeo m1lfman, Maj 08, 2018, 19:07:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo jedne teme sa prvim radom koji je vezan za Web development i poslednji koji sam takodje radio sto se tice dizajna.

Prvi rad je cist Bootstrap, CSS, HTML. Dok je za drugi i poslednji koriscen HTML, CSS, Semantic, PHP i MySQL.
Kako se vama cini pocetak i ovaj poslednji? Ima li razlike?  :D

1. rad



2. rad


~ milfman



ЕксÑ,ра  8)
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]


Bog Php-a :D
Extra burazz da vremenom sto vise napredujes :)
Na pravom si putu

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Fino sto se trudis, ali imas ti za uciti dosta, prvo kod aplikacija sto ja gledam je url, uzmes fino i napravis sebi ruter, ne znam uopste jel radis sa klasama, jel koristis oop, kako hendlas requestove, koristis li csrf protection, mvc i slicno, drago mi je vidjeti kad se neko trudi pogotovo na ovom forumu, uzmi pogledaj neki framework, laravel, zend ili slicno oni su newbie friendly, tj laravel vise i vjeruj mi isplatice ti se

Citat: Joey.pwN poslato Maj 08, 2018, 19:10:01 POSLE PODNE
ЕксÑ,ра  8)
@Joey.pwN Hvala :)
Citat: ✩ BILI ✩ poslato Maj 08, 2018, 19:28:20 POSLE PODNE
Najs  :P
@✩ BILI ✩ Hvala :)
Citat: Fqris poslato Maj 08, 2018, 21:47:45 POSLE PODNE
Bog Php-a :D
Extra burazz da vremenom sto vise napredujes :)
Na pravom si putu
@Fqris Zahvaljujem.
Citat: Cadilab poslato Maj 08, 2018, 22:33:00 POSLE PODNE
Fino sto se trudis, ali imas ti za uciti dosta, prvo kod aplikacija sto ja gledam je url, uzmes fino i napravis sebi ruter, ne znam uopste jel radis sa klasama, jel koristis oop, kako hendlas requestove, koristis li csrf protection, mvc i slicno, drago mi je vidjeti kad se neko trudi pogotovo na ovom forumu, uzmi pogledaj neki framework, laravel, zend ili slicno oni su newbie friendly, tj laravel vise i vjeruj mi isplatice ti se
@Cadilab
Ti si mi predlozio pre nzm koliko vremena u komentaru da krenem koristiti PDO i OOP sto sam i ucinio i zahvalan sam ti na tome kao i na ovom postu. Trenutno sam jos sto bi se reklo na 'core' PHP-u ne koristim framework ali hocu da krenem da ucim i to.

Gore od covekove gluposti je covekova lenjost  :D



• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •