Abstract Gaming v0.2

Započeo Purdinho, Maj 05, 2018, 23:09:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


butigan radio mahhh ahahahhah  :D


Super je mod, skidao sam ga
•Atlas Gaming Administrator•
•Zara Gaming Head Supporter•
•Smart Project Administrator•
•Assensio Administrator•
•Ambush Gaming Administrator•


Brate daj mi je bar za trud, popravio sam je ali nisam save imam samo .amx koji radi perfektno, ali .pwn mi se nije sacuvao i sjebalo se sve, ako mozes daj mi na [email protected] posto sam 4h radio na fixu da skontam sta je problem plzzz to sto pise newbie tu stoji jer nisam odavno bio ovde pa sam sifru zaboravio pa sam morao novi acc... uglavno ako mozes zahvalan cu ti biti!!!!!!!!!!!!!!!
Pridruzite nam se bracale!
173.249.55.69:7877
Najjaca armija vas ceka! Free test za admine i ostali staff!!!

Citat: TazGee poslato Jun 12, 2018, 18:48:10 POSLE PODNE
Brate daj mi je bar za trud, popravio sam je ali nisam save imam samo .amx koji radi perfektno, ali .pwn mi se nije sacuvao i sjebalo se sve, ako mozes daj mi na [email protected] posto sam 4h radio na fixu da skontam sta je problem plzzz to sto pise newbie tu stoji jer nisam odavno bio ovde pa sam sifru zaboravio pa sam morao novi acc... uglavno ako mozes zahvalan cu ti biti!!!!!!!!!!!!!!!
Buraz ne znam bas da je do toga... nisi vjerojatno mogao fix pa me sada pokusavas uhvatiti na foru,fixaj ponovno,jer realno, ovo se sve moze fix u 15-20 min ako znas dosta dobro UP mod :D

Posto si rekao da treba 10/15 minuta bar nagovesti sta je ot prilike bug, znam da je u tutorialu i u prijavljivanju problem, ima jos nesto sa max slots ali tu sad proveo 4 h posto kad povecam/smanjim max slots imam 26 errora, tu sam spucao 4h i nije mi se sacuvalo... jbg imam srv ali ne mogu update posto decompiler ni jedan ne radi kako treba, molim te bar malo pomozi, bar malo olaksaj....
Pridruzite nam se bracale!
173.249.55.69:7877
Najjaca armija vas ceka! Free test za admine i ostali staff!!!






Kidakica baki!
Nikad poraz samo lekcija