Gdje ce biti radnja u GTA 6 ?

Započeo Fqris, April 22, 2018, 21:19:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Samperi sta vi mislite gdje ce biti smjestena radnja u GTA VI koji nadam se uskoro dolazi ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU



london
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Miami bitch.. (khm khm hteo sam rec Miami beach).
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Vice city u 80im, cockstar, please!
Al ima još dosta do GTA VI, sad izlazi RDR II, sigurno ne zele da naprave konkurenciju sami sebi :D


bilo je lijepo dok je trajalo.




Vice city / Liberti city
SA:MP scripter & TeamSpeak3 developer

vc
[Springfield Owner][TDe Daddy][Pawno Master][Mapper]


Ja mislim da ce biti na podrucju Eu
Posto kada je glavni njihov tim ajmo rec tako imao live interv.. Voditelj ih je pitao gdje ce sledeca radnja biti njihovog novog izdanja jedan od njih je rekao "Nmg vam reci o kojoj se eu zemlji govori" nesto u tom smislu
A voditelj niti oni nisu nigdje naveli prije da ce biti u eu, pa reko mozda su htjeli da preko tog interv kazu ali ne direktno ?
Mozda je namjerno to rekao da nas zbuni, al vrijeme ce nam otkriti nadam se da nas nece iznevjeriti

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: á–´á—©á–‡Iá"• poslato April 23, 2018, 01:11:18 PRE PODNE
Ja mislim da ce biti na podrucju Eu
Posto kada je glavni njihov tim ajmo rec tako imao live interv.. Voditelj ih je pitao gdje ce sledeca radnja biti njihovog novog izdanja jedan od njih je rekao "Nmg vam reci o kojoj se eu zemlji govori" nesto u tom smislu
A voditelj niti oni nisu nigdje naveli prije da ce biti u eu, pa reko mozda su htjeli da preko tog interv kazu ali ne direktno ?
Mozda je namjerno to rekao da nas zbuni, al vrijeme ce nam otkriti nadam se da nas nece iznevjeriti

Bilo bi lepse,posto su smorili samo Americke drzave,mada imam veliku pretpostavku da ce radnja biti u Vice City-u,normalno igra izlezi tek za 3 godine,kao sto kazu.
Nadam se da nece traziti jak PC,kao GTA V(GTA V je dobro optimizovana za low postavke)


Negdje u svijetu :P
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



na balkanu  :D, "uskoro" ima jos mnogo do toga uskoro


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif