[PRODAJEM] SA:MP Server (50+ dnevnih igraca + forum - JEFITNO)

Započeo springfield, April 16, 2018, 14:43:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime_Prezime: Hamza Adilović
Odakle ste: Zenica
Godine:  18
Å ta prodajete: SA:MP server 50tak igraca preko dana, nocu 60-70
Koliko para tražite: Po dogovoru
Zamena (Da/Ne): Ne
Kontakt (PP, TS, E-mail, broj telefona, FB, Skype..): https://www.facebook.com/Dowhy.me.keytoo
Dodajem: Uglavnom zajednica sa forum domenom .info, nedavno otvorena a kako sam vec rekao u ranijoj temi nemam plan nastavljati sa sampom vise, tako da ce ovo vjerovatno morati preuzeti neko. Skupo nije jer nisam ulozio pretjerano vremena u sve ovo, zapravo je prilicno jeftino.
IP: 5.230.134.105:7777
Za kontakt javite mi se na facebook profil. https://www.facebook.com/Dowhy.me.keytoo




censored



Facebook / privatna poruka oko dogovora.., imaš kontakt tu gore, a mozes mi se javit i putem PP ako vec ne zelis na FB




censored



Citat: Mr.Valdez poslato April 16, 2018, 20:10:41 POSLE PODNE
Koji su unikantni sistemi ?
Sta se sve moze kreirati IG ?
Sto se tice NG moda mozes kreirati kuce/firme/stanove/vikse ugl sve i svasta, editovati takodjer ingame sto ni na jednom drugom modu poput ovog nije zastupljeno, ovaj je optimiziran do te mjere. Priblizis se bilo kakvoj imovini i kucas /eimovinu, i onu koja ti je najblize izbaci u textdrawu od adrese, do cijene i svega ostalog sto mozes editovati.

@SlavicBeast  - primijetio sam da se zovete isto po forumima, ne znam dal ima tu acc al mu je to ime na Steamu SlavicBeast5 tako da je prenio i na samp, ko je prvi dosao na ideju takodjer ne znam, ovaj sto je sa mnom on je radio ts3 i hostovo samp server




censored

javit cu ti se na fb,pogledaj poruku


EDIT: jel prodana zajednica?
Poslednja Izmena: April 17, 2018, 17:41:42 POSLE PODNE od Stifler ツ


Ma nemoj mi reci molim te. Ajde sto si kopirao nick, vec sto mu ni znacenje ne znas. Pokusavas da uvalis zajednicu pod vlasnickim imenom SlavicBeast...
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: milfman poslato April 17, 2018, 19:31:34 POSLE PODNE
Interesuje me da li dobijam forum domen?
Ovako, experience je domen .info, dobijas sve tj komplet zajednicu, moji su veceras ponovo nesto pojebavali ugl ja ovo vise necu otvarat jer tako rastjerujem samo ljude dzaba, nemam vremena nesto ni da sjednem za komp niti imam san andreas instaliran.
Uglavnom sto prije ako zeli ko nek mi se javi i da se rjesavam vise ovoga, sto prije to bolje jer vise host dana imate..
s obzirom da se evo par puta otvarao - zatvarao vjv je i broj igraca opao, uglavnom imali bi neki pocetni broj igraca koji bi bio nekih 30-40 (dnevnih), a dalje je do vaseg marketinga.
Dobijate fb grupu-chat-stranicu (chat na kojem je 100+ nas), forum, host, NewGame roleplay mod, mozda bih cak i TS3 mogao srediti...
I ukoliko bude trebao youtube kanal, 850 subova i to bi islo uz sve ovo, samo ako je neko ozbiljan i ima pojma bilo kakvog o skriptanju i vodjenju, mada ni to me ne bi trebalo zanimati al eto
Poslednja Izmena: April 17, 2018, 22:37:46 POSLE PODNE od springfield




censored