ADMINI SVI DEMIROVA EKIPA REKLAMIRA GDE GOD STIGNE JBT

Započeo [LC]Ryder, Avgust 31, 2010, 17:18:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

STA REKLAMIRAJU GDE GOD STIGNU MOLIM VAS SVE CLANOVE TOG ADMIN TEAM POBANAJTE DOZIVTNO STA REKLAMIRAJU......I vidite kolko imaju igraca od reklamiranja na serveru!
Nek se preduzme nestho ja ix banam i opet docu jbt sta je ovo
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Pa demir je vec banan na ovom forumu i svaki njegov server se mice.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Pa ostala je njegova ekipa na ovom forumu i reklamiraju na svakom serveru moze se nestho tu poduzet
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Correlli


COreli dokaza pa zar ne vidis svi se zale na njih sta ceti dokazi......Vidis da se svi zale..Sta ce ti bre dokazi svi se zale sledeci put cu slikat samo za tebe jbt...Dokaza omg
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Correlli

Citat: Ryder-Covekov[EGRP] poslato Avgust 31, 2010, 17:38:09 POSLE PODNE
COreli dokaza pa zar ne vidis svi se zale na njih sta ceti dokazi......Vidis da se svi zale..Sta ce ti bre dokazi svi se zale sledeci put cu slikat samo za tebe jbt...Dokaza omg

Ne trebaš više ponavljat, razumijem da se "svi žale".. Demir i njegove zajednice su banane ovdje, a ne vidim nikakvih dokaza da njegove pristalice reklamiraju njegov server drugdje.

Stavi dokaz ili ne prijavljuj. Ni ja ne mislim tebe banati ako mi jedan ili dvojica kažu "E, pa ovaj reklamira" a uz to nemaju nikakve slike.

ZicMortal

Gle mislim... ryder je u pravu  :)


Oni svima zivima idu i reklamiraju, obecavaju admine... mislim ja sam pogrijesio Å¡ta sam ikad radio udruzenje sa njima.


Kad smo se 'isli' udruzit... pricali smo ja i nipex. I on kao nekako 'zna' demira i on mene pitao za udruzenje. NFS znam. I sad vidio sam da on ima 15 godina, ali malo mi cudno bilo. On je imao dosta svojih igraca i sve se cinilo super. Sve dok se nismo udruzili. Njihovi debili od admina su poceli srat (ne svi, samo neki jago retardirani pojedinci), zatim sam uvidio da je tu jako dosta DJECE, svaki dan žicaju ovo ono, stalno nesta oce... kako reci. To NIJE igra. I zatim sam ga odlucio potjerati i ko ga jebe. Meni je od tog trenutka zao bilo vodit edimax jer mi je zbilja zasro cijelu stvar sa svojim reklamacijama i svime. Po forumima su preko PM reklamirali, obecavajuci admine... neki od mojih najaktivnijih i najvjernijih igraca su otisli tamo jer su im obecali admine ako reklamiraju. Zato sam ja odabrao da cu radije imat server sa 20+ igraca sa ekipom, sa ljudima koji znaju igrat, skriptat cu za njih, zajebavat cemo se. Nego ovako kaos na serveru, /report svako malo... neredi kod burga, neorganiziranost... nemoguce za izdrzat.


I sad kazem, reklamiraju tu ko picke i svuda tako. Mnogi od vas su se suocili sa time ,a mnogi i sute. E pa meni je dosta toga. Ako 'macani' ovako nastave i ako vi necete nista poduzet, e pa ja (o)ću njima floodat, boli me Qurac.

Zic ti u zadnje vreme me jedini razumes :D.....
Coreli vidis da sam u pravu jbt,,,,
Mozda su oni stariji od mene i moram da sutim a vi sto ste stariji od njih i sve sto imate bolje server poduzeti nestho kako mislite ovi mali serveri sto su tek poceli da skupljaju igrace sad gube zbog NFS...
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Correlli

Citat: Ryder-Covekov[EGRP] poslato Avgust 31, 2010, 21:42:13 POSLE PODNE
Coreli vidis da sam u pravu jbt,,,,

Zašto? Zato što je jedna osoba potvrdila tvoje mišljenje? Ponavljam: oni koji reklamiraju Demirov server na drugim SA:MP zajednicama će biti banani, ali ne bez dokaza. Zamisli da ja tebe banam zato što se naprimjer par ljudi skupi i kaže "Ovaj je reklamirao" - mislim da to nebi bilo baš pošteno do tebe. Stavi slike i IP od ljudi koji budu ili koji reklamiraju po tvom serveru, forumu, ..

Dogovoreno Coreli stavicu sledecu put slike i Ip samo bez ljutnje
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

ZicMortal

Takodjer oni imaju stari genius gaming mod. To su takva djeca nevidjena. Usotalom, ti ryder.. vise nikad neces dobit moju potporu u necemu.  :-\