***ULT!MATE RP-G***

Započeo steva, Avgust 29, 2010, 22:33:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima....Evo da i ja predstavim jedan novi server,inace je RP...
***Ult!mate RP-G*** je otvoren ove godine,tacnije pre par dana sa nadom i zeljom da radi dobro i da prikupi sto vise igraca  :) .Otvorili su ga Aleksa Stevic,Aleksandar(na serveru Bryan),Luka(na serveru Max_Kudrow) i jos neke osobe.Sto se tice moda,po nama je dobar,videcemo sta ce igraci reci...
Da predjemo na organizacije:
1.HSDP-Bolnica
2.LSPD-Nadlezni organi,ili Policija
3.Gradonacelnik grada Los Santos-a
4.F B I
5.VOJNE JEDINICE
6.La Signatra Mafia /Mafia
7.News Company
8.Hitman Company
9.Taxi Company
10.Sons Of Anarchy Gang
11.Yamaguchi Mafia
12.LSFD-Vatrogasne jedinice
13.Chornaya Mafia
14.La Vice Mafia
15.LS Licensers
16.Suroneos Gang

Pored organizacija,ima takodje dosta zabavnih stvari...Proverite
--------------------------------
Zabranjeno je DM,MG,DB,BH...sve sto nije RP,a RP uprevodu simulacija stvarnog zivota,zato se ponasajte kao u svom zivotu :)
Kao sto smo rekli da smo ga otvorili sa zeljom da prikupimo sto vise igraca,jer otvoren je iz zabave i zelje za dobrom igrom,posto su se jaci serveri raspali...
Pokusavamo da bar koliko/toliko napravimo dobar server ili bar zabavan :)....
Ne znam sta vise da napisem,ali nadam se da je ovo dovoljno i da ste bar shvatili i da nece biti problema :)
Pozdrav svima!Svi su dobrodosli :)
Za vise informacija posetite nas forum http://www.ultimate-rpg.co.cc ,i dodjite na server...
IP:195.252.78.80:7780

server je super...ali ne samo da je RP..ima i dio di je DM..di se ratuje za zabavljanje..ima i STUNT dio..u airu LVa je stunt isto se zabavljate..GM je jeben....doÄ'ite i vidite :) :)

Nemate domenu, slabije ste opisali server ... ali kako želite.


Želim vam puno sreće u budućnosti. :)



Btw, jel ovo kućni server?

Ovde je postavljen obicni Raven's RolePlay GameMode. Nije ni preveden. Samo na par mjesta je prevedeno (ono gdje u gmu pise changeme xD)...

Hah..upravu si da je to obican RAVEN'S mod ,malo je prevden(bolje reci deo koji se najvise gleda)..Nemam vremena da bih puno radio na skripti,ali sam zato nasao ovu odlicnu skirptu i postavio je,naravno kad imam vremena ja je doradjujem,tako da vremenom cemo je poboljsavati...Ne znam sta fali,kada ima dobrih skripta,nema potrebe da se mnogo muci,samo je odradis i doradis da ne lici bas onako kao sto si je skinuo,ali bice..polako...
Ipak hvala :)
Ako mi server bude isao bolje,ja cu uloziti trud maximum :)

Ja se trudim koliko mogu,ali vreme je organicavajuci faktor :D
Dodjite ...
Poslednja Izmena: Avgust 30, 2010, 23:05:20 POSLE PODNE od steva


Citat: steva poslato Avgust 30, 2010, 23:02:56 POSLE PODNE
Ako mi server bude isao bolje,ja cu uloziti trud maximum :)

Bude ti isao server bolje ako ulozis trud,a ne ovako
Inace sretno

Trebali ste mnogo vise ulozit ruda za opis ali dobro.
Srecno od mene.

OffTopic:Opa smesky i ti poceo malo.Drago mi je puno.

Hvala svima....
Pa nemam ideju sta vise da pisem u opisu,sve se vidi u igri :) necu da lazem nikog,opisao sam ono sto mislim da je vazno,ostalo ne znam vise....
Ne znam puno oko skripte,ali se snalazimo polako ;)
Hvala jos JEDANPUT


Nista novo... Zasto bi igraci prelazili sa drugih servera na kojima vec imaju reputaciju i level na novi koj ije isti/gori od onoga na kojem trenutno igraju?



    O meni:
    Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

    Mape:
    Tutoriali: [/list]

    Server se raspada igro sam vec na njemu propast ce za 14 dana

    ZicMortal

    Citat: iYoko |NG-SAMP.org poslato Avgust 31, 2010, 01:04:11 PRE PODNE
    Nista novo... Zasto bi igraci prelazili sa drugih servera na kojima vec imaju reputaciju i level na novi koj ije isti/gori od onoga na kojem trenutno igraju?

    Radi admina?  ;)

    E nisam dosad commento al pobogu kazes citiram :"pa sta ak smo skinili mod" pa cuj igraci nedolaze na vec videno ---- pogle ch recimo, dok je bio gf mod s min editom bilo 30-40 igraca  a sad -.- 200 :) ak nekuzis sta ocu rec netream dalje pricat i nije da vas blatim il nes sam cinjenice iznosim
    Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
    |Rick Dunn| NaNx |Soldier |
    |Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

    Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

    Ovaj mod ne mora da znaci da su  svi igraci videli,drugo igraci sa boljih servera ne moraju dolaziti,ali uvek ima gorih pa mogu da dodju -.- .
    Jeli a sta ti znas Carlose ??Ako ti se nesto ne svidja,mani da mi komentarises i samo da me nerviras -.-