Hawaii Roleplay OGC 2018

Započeo Dava.exe, Mart 16, 2018, 18:36:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Kada se mod ubaci na gp  nonstop pise unknown probao sam menjati i plugine al nece da radi idalje sta ciniti?


Zna neko resiti kada se Hawai mod ubaci na panel nonstop unknown pise i ne moze da radi srv sumnjam na plugine ali kad ih promenim opet isto moze  neko da pomogne Dava.pwn kada vidis ovo odg mi mod je ovako ok radio bi jos dosta na njemu da ga mogu koristiti za svoj srv!

Citat: Moskry_Lamzaa poslato April 01, 2018, 20:14:10 POSLE PODNE
Zna neko resiti kada se Hawai mod ubaci na panel nonstop unknown pise i ne moze da radi srv sumnjam na plugine ali kad ih promenim opet isto moze  neko da pomogne Dava.pwn kada vidis ovo odg mi mod je ovako ok radio bi jos dosta na njemu da ga mogu koristiti za svoj srv!
Jesi u server.cfg izbrisao "Map Andreas" i jesi li stavio na kraju "bind" ?

Ma u cfg san andreas plugin nisam obrisao a bind sam stavio!

Da li ti mod radi na dll ili so plugine?

Slasaj brt mogu staviti boga oca i plugine manjao i dodavao i one stavljao i dll i so i opet nece i nece srv je zakupljen host imam ja koji god mod da ubacim radi a ovaj tvoj nece a lep mod super je!Pomozi!

Citat: Moskry_Lamzaa poslato April 02, 2018, 11:44:39 PRE PODNE
Slasaj brt mogu staviti boga oca i plugine manjao i dodavao i one stavljao i dll i so i opet nece i nece srv je zakupljen host imam ja koji god mod da ubacim radi a ovaj tvoj nece a lep mod super je!Pomozi!
Obaci ovaj server.cfg https://www.sendspace.com/file/d1wcom

Citat: Moskry_Lamzaa poslato April 02, 2018, 11:44:39 PRE PODNE
Slasaj brt mogu staviti boga oca i plugine manjao i dodavao i one stavljao i dll i so i opet nece i nece srv je zakupljen host imam ja koji god mod da ubacim radi a ovaj tvoj nece a lep mod super je!Pomozi!
I dodaj kraj plugina .so

Komande admina (/ah) su užasno neuredne, ne svidja mi se nesto, obican Athlone edit.

Probacu Davo ali mrka kapa mod je vrh al dzaba pogledaj ti i plugin folder tu su samo dll plugini ni jedan so nije!