Igor_Nel | Trebam pomoc u vezi klijenta 0.3b

Započeo YellaDude, Avgust 29, 2010, 02:26:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ljudi trebam pomoc. Nece da mi otvori samp 0.3b. inst ga i sve, i otvorim samp i niss! Moze mi neko pomoc???
Poslednja Izmena: Avgust 29, 2010, 02:26:48 PRE PODNE od Igor_Nel
//

Lamine Diarra


Ovako je to bilo... prvi puta nisam uninstal 0.3a jer sam mislio da moze samo preko, onda sam jos jedno 5-10 puta reinstall 0.3b a onda sam probo i ovo uninstall i 0.3a i sve sto sam imo osim GTA SA, i onda inst 0.3b i nece jos uvijek. Mi mos pomoc?
//

Reci tocno sto se dogodi, daj nam log fajl i reci na kojim si winsima.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ovako, ne dogodi se niss. Kad upalim samp, meni nezz zas automatski ude u kucni server (tako je bilo i na 0.3a, mada to meni nije problem, i nezelim ja uc u kucni server nego na listu servera). e a kad ja onda ugasim GTA SA i izadem iz kucnog servera program mi je ugasen, a ja ga nisam ugasio, a to da mi se program ugasi vidim jos i prije nego mi ude u GTA SA u moj kucni server. koristim windows xp. Sa 0.3a mi je sve bilo u redu, i onda sam isao inst 0.3b, jer se tamo sad prebacilo kolko vidim dosta servera, i nece da mi otvori program. kuzite sad u cem je problem??

LJUDI?? JEL MI MOZE KO POMOC?? HITNO JEE!!!!!

Sta ipak nitko ne odgovara???
Poslednja Izmena: Avgust 31, 2010, 17:55:35 POSLE PODNE od Igor_Nel
//

Odi u C/Programs Files/RockStar i GTA San Andreas
Tamo imaš ikonu SAMP , desni klik i opcije
Sada imaš Target "C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\samp.exe" 127.0.0.1 123456

E to 127.0.0.1 123456 obriši

E oprosti ali ja ovo nemam. Ako mi mozes pomoc MOLIM TE da mi nekako to slikas da ti radis i da stavis slike tu, jer ja kad stisnem desni klik na samp onda mi se pojavi ono (lokaciju samp nisi trebo govorit jer znam i nije meni u C) onaj cijeli popis i nemam opcije imam svojstva, i nigdje mi ne pise Target "D:\Igre\gta sa\samp.exe"127.0.0.1 123456 (to je moja lokacija)! MOZES LI MI MOLIM TE POMOCI???
//

Od ovoga: D:\Igre\gta sa\samp.exe"127.0.0.1 123456
Napravi ovo: D:\Igre\gta sa\samp.exe"
Vjerovatno si po forumu isao i nasao si onaj tut kako da brže otvoriš kućni server.. E pa tako ga isto i popraviš :)

Nisam nista ja po TuT-u nasao "kako brze otvorit kucni server" meni se kucni server jos od PRVOG PUTA instalacije samp 0.3a bio otvarao, ali kao sto sam naveo TO MI NIJE TOLKO BITNO! Nek se on otvara, mogu ja onda zatvorit gta sa i otvorit server koji ocu i to, nije mi to problem, nego neznam zass mi se 0.3b kad ga otvorim sam od sebe zatvori, kuzis? Stisnem na onu ikonu samp, i otvori mi se kucni server (to nije vazno) ali mi se zatvori program onaj SAMP kuzite sad u cem je problem ljudi???? ako ko zna nek me doda na msn (ako ima) [email protected], pa ce mo se dogovorit (preko msn ide PUNO brze nego preko ovog foruma)
//

Obriši GTA SA i klijent SAMP i onda probaj ponovno sve install, prvo SA pa onda SAMP klijent

E sad, ima jedan drugi problem. Ja uopce nemam instaliran GTA SA, nego imam prekopiranu cijelu mapu GTA SA. A sad sam ja zbriso GTA SA, i opet sve to stavio u mapu, a sad mi cijelo vrijeme crasha GTA SAMP dok ocu uc na server! i jos uvijek nemgou na 0.3b!!! Dajte me dodajte na msn ako ga imate, lakse cemo rijesit problem...
//


Kako ne???? Kako sam onda mogo na 0.3a igrat?? HA????? 0.3a mi je sve dobro radilo na istom GTA, a kad sam inst 0.3b onda mi se javio ovaj problem. I sad opet mogu igrat 0.3a a 0.3b nikako!
//

Pa kad si obriso datoteku a nije ti se obrisala  glavna fajla! Izvoli skinut s torrenta ili kupit PRAVI GTA SA