Abyss RPG/DM

Započeo Muma, Mart 03, 2018, 21:21:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Paa, kida! 9/10 !
Founder of
Digression Community

Citat: Terzic poslato Mart 03, 2018, 22:06:35 POSLE PODNE
Ovo nisam od tebe ocekivao cigane jedan! >:(

Nadam se da sada shvatas koga imas uz sebe kao podrsku.. 8)
ehh...


Šta da ti kažem kad sve znaš :) ?
Sretno dalje batice  <3  :)

Mod je brutala, ali i Butigan je vljd kriv ne samo ona, retardi su, nije ona mn za dzabe na bloku :D

Eto zbog kakve glupace tako dobar mod se objavi... 10/10

Iskreno nisam neki fan BExtazy modova jer su svi ubagani ko k ali sam skinuo mod samo da vidim, nisam ni gledao dole kod nit ista samo kad sam vidio ono stringovi 100% sredjeni, tajmeri sredjeni itd nisam ni provjeravao ali vjerujem na rijec, odlican posao :D jos ako Sikora da 10/10 onda msm stvarno xd
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Auuuuuuuuuuuuuu, jebo joj ja mater kurvinsku, da samo znas kako mi je zao!



Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=120320.msg826190#msg826190 date=1520113508]
Iskreno nisam neki fan BExtazy modova jer su svi ubagani ko k ali sam skinuo mod samo da vidim, nisam ni gledao dole kod nit ista samo kad sam vidio ono stringovi 100% sredjeni, tajmeri sredjeni itd nisam ni provjeravao ali vjerujem na rijec, odlican posao :D jos ako Sikora da 10/10 onda msm stvarno xd
Pa ja sam otprilike nekih 5 dana samo prolazio kroz skriptu i sreÄ'ivao stringove i tako to, onda malo timere optimizovao, smanji usage memory mnogo i tako dalje, sada kada sam opet bio otkupio mod nazad započeo sam MySQL, da ga prebacujem u module i opet optimizovati jer naučio sam joÅ¡ neke stvari kako brže da radi ali jbg moralo je ovako biti... :/ hvala. :)





Da ne odgovaram svima posebno, hvala svima na lijepim komentarima i ocjenama. <3 :)


Odlican mod, svaka cast ulozio si dosta truda u ovo, zao mi je sto je ovako ispalo.
HARD WORK BEATS TALENT


Odlicno
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))