Abyss RPG/DM

Započeo Muma, Mart 03, 2018, 21:21:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Muma187_ poslato Mart 03, 2018, 21:41:28 POSLE PODNE
Da da tijana

hvala

prvo je luka kupio od mene mod za neki sitniš bukvalno jer ono ispalo je prijateljski jer se dugo znamo, i dao je mod butigani, butigan dao ovoj kobili, a prije toga ja opet otkupim od luke gm tkd jebeš ga


btw hvala svima na lijepim komentarima, uživajte :)
Iskreno,Mi nije do jebavnja kao da sad spamam radi skupljanje postova i ako mislim da ona ima 15 godina ja imam 18 ali ne kapiram 1 sta joj znaci da sjebe drugog samo si se ti sjebo jer dajes trud nista drugo :) Kolko si ti radio mada mislim da ces ti uraditi nesto jos bolje,Samo jos 1 recenicu ti imam za reci
PoÅ¡tuj tuÄ'e, a svoje ne daj!
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Super mod, steta sto je objavljen. :)

Na kraju ste ispali glupi svi redom, zato kada radiš nešto radi sam, a drugo je ako imaš prijatelja iz stvarnoga zivota kojem vjeruješ.

Uzalud potroÅ¡enoga vremena. Mod po prezentacijma izgleda lijepo a za kod neću gledati jer nemam vremena, to neka drugi osuÄ'uju.
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Å teta
sᴜʟᴊᴋɪá´,, á´€á´...ɪs
ɢᴏá´...ɪsᴛᴇ: 2000
sᴀᴍᴘ ɪɢʀᴀᴍ: 5 ɢᴏá´...ɪɴᴀ
sᴋʀɪᴘᴛᴀɴᴊᴇᴍ sá´‡ ʙᴀᴠɪᴍ: 2 ɢᴏá´...ɪɴᴇ
ᴛʀᴇɴᴜᴛɴᴏ sᴋʀɪᴘᴛᴀᴍ ᴢᴀ ɴᴇᴋᴏɢ: ɴᴇ

Citat: Bolex_ poslato Mart 03, 2018, 21:50:30 POSLE PODNE
Na kraju ste ispali glupi svi redom, zato kada radiš nešto radi sam, a drugo je ako imaš prijatelja iz stvarnoga zivota kojem vjeruješ.

Uzalud potroÅ¡enoga vremena. Mod po prezentacijma izgleda lijepo a za kod neću gledati jer nemam vremena, to neka drugi osuÄ'uju.
Ja sam mod prvo prodao, prestao sa SAMPom, onda opet imao puno slobodnog vremena, otkupio mod i ovi ga objave...

Šteta ali ajde ko ga jebe... Code nije nešto savršen jer nisam stigao završiti mod ono ima puno gluposti koje je Lukenzi radio, a ima i nekih mojih stvari koje su mogle na bolji optimizovaniji način ali sada nije ni bitno.. hvala. :)


Mala kurvica,Å¡teta Å¡to si objavio.

Kidalica po meni, Å¡teta Å¡to ga objavi zbog ljubomornih osoba
Respect to Muma187, Sivir, Ino420, Tosic, Shomy Script, σgí, [CG]Johnny, [WG]Danny
Alfa Gaming Community Owner & Skripter
Alfa Gaming mod edit:100%

Steta za mod brt trudio si sve puno i ova kurvetina izbaci  :(
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Sve ovo radi one kurve balave... Zao mi je sto si objavio mod, stvarno ne znam sta da kazem...


bilo je lijepo dok je trajalo.


NEMAM REÄŒI  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________[/b]

Newbie | Pawno,HTML Developer

Facebook | Klik
Youtube | Klik
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________[/b]


Realno svi govorimo šteta kao i što jeste a videćete za 10-20 dana 30+ servera Abyys mod.

Ovo nisam od tebe ocekivao cigane jedan! >:(

Nadam se da sada shvatas koga imas uz sebe kao podrsku.. 8)