[pomoc] Gamemod. iskusniji skripteri

Započeo | MARKO |, Avgust 27, 2010, 19:23:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

evo ovako. pokusao sam napravit server od nule. i napravio sam login/register dialog i pod "public OnPlayerCommandText" imam 4 komande. i svaku komandu koju god upisem uvijek ulazi u onu prvu, koja god da je bila. neznam zasto.

evo skripte:

http://pastebin.com/mahbPwXc

pa sam mislio ako neko mozda zna nest o tome, pa da se proba naci nekakvo rjesenje. hvala vam
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2010, 19:23:52 POSLE PODNE od filip_pnv

ZicMortal

Jel ti to mene zajebavaÅ¡? Ovo je tebi mode od nule?  :-\

nastoe

Lol ajde nemoj Copy/Paste iz GF jer ovo se vidi iz aviona da je GF mode mislim copy/paste gf moda a vidi se tako sto je jako nekvalitetno iskriptano

KAO PRVO. NISAM NISTA KOPI/PASTE. I OVO NIJE NITI BLIZU GF. KAO DRUGO, PUKUSAO SAM NEST NAPRAVIT, I USPIO TO STO JESAM. E SADA AKO ZELITE POMOC, POMOZITE, AKO NE, NEMOJTE PAMETOVAT I PUSTITE NEKOG DRUGO TKO BI ZELIO POMOC. HVALA

Correlli

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 19:37:03 POSLE PODNE
KAO PRVO. NISAM NISTA KOPI/PASTE. I OVO NIJE NITI BLIZU GF. KAO DRUGO, PUKUSAO SAM NEST NAPRAVIT, I USPIO TO STO JESAM. E SADA AKO ZELITE POMOC, POMOZITE, AKO NE, NEMOJTE PAMETOVAT I PUSTITE NEKOG DRUGO TKO BI ZELIO POMOC. HVALA

Ovo i budala vidi da je Godfather ili edit Godfather skripte (znači daleko od "0"), nema potrebe za laganjem. I pročitaj pravila, prestani pisati sa velikim slovima i malo se ljepše obnašaj kad već želiš pomoć od drugih ljudi.

ajd kad ste svi pametni, onda mi vi recite kako izgleda mod od nule?? na nikad ne lazem. nevidim razloga zasto bi.

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 19:37:03 POSLE PODNE
KAO PRVO. NISAM NISTA KOPI/PASTE. I OVO NIJE NITI BLIZU GF. KAO DRUGO, PUKUSAO SAM NEST NAPRAVIT, I USPIO TO STO JESAM. E SADA AKO ZELITE POMOC, POMOZITE, AKO NE, NEMOJTE PAMETOVAT I PUSTITE NEKOG DRUGO TKO BI ZELIO POMOC. HVALA

NE SERI!!! Pol skripte ti je POTPUNO ISTO kao godfather. Dam desnu ruku u vatru ako si sve ovo sam napravio i ispalo je POTPUNO ISTO kao u GFu.

Gle, mozes ti napraviti nesto slicno od 0, ali ovo je od slova do slova isto ko i GF, i sve je isto tak lose optimizirano kao u GF i koristene su sve prastare tehnike ko u GF.
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2010, 19:41:34 POSLE PODNE od LordShigi


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 19:37:03 POSLE PODNE
KAO PRVO. NISAM NISTA KOPI/PASTE. I OVO NIJE NITI BLIZU GF. KAO DRUGO, PUKUSAO SAM NEST NAPRAVIT, I USPIO TO STO JESAM. E SADA AKO ZELITE POMOC, POMOZITE, AKO NE, NEMOJTE PAMETOVAT I PUSTITE NEKOG DRUGO TKO BI ZELIO POMOC. HVALA
Nemoj jos vise ulaziti u laz jer ces jos ban dobiti, i prestani se pjeniti i pisati velikim slovima svak ima pravo reci sto zeli! A ovo nije samo sta zeli nego sto je cinjenica ovo je sve skoro iz GF moda, a nitko ti nece pomoci kada ovako lazes i kada si ovako bezobrazan!

dobro ispricavam se zbog capsa i bezobrazluka. kao prvo ovo nije nista iz gf. mozda izgleda tako. ali nije. raspitivao sam se okolo, gledao koje kavke tutove po forumima i tako dalje. i molim vas je bi mi neko mogao pomoci? hvala

ZicMortal

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 19:37:03 POSLE PODNE
KAO PRVO. NISAM NISTA KOPI/PASTE. I OVO NIJE NITI BLIZU GF. KAO DRUGO, PUKUSAO SAM NEST NAPRAVIT, I USPIO TO STO JESAM. E SADA AKO ZELITE POMOC, POMOZITE, AKO NE, NEMOJTE PAMETOVAT I PUSTITE NEKOG DRUGO TKO BI ZELIO POMOC. HVALA

A jesi smeÅ¡an ova oću reći Å¡mesan xD... ovo tebi nije godfather? Postoji izraz za to... POKLOPI SE UÅ IMA  :D

U JBT, odjedamput sam se sjetio BANANE. Idem pojesti jednu.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

da hvala vam. ja sam mislio da ovdje postoje ljudi koji su zeljni pomoci i koji znaju nesto o skriptanju. ali sam se grdno prevario. nisam uopce niti trebao ovdje postati temu. to je izgleda bila pogreska.

ZicMortal

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 19:46:41 POSLE PODNE
da hvala vam. ja sam mislio da ovdje postoje ljudi koji su zeljni pomoci i koji znaju nesto o skriptanju. ali sam se grdno prevario. nisam uopce niti trebao ovdje postati temu. to je izgleda bila pogreska.

Å ta si mislio, ti nam tu okačiÅ¡ gf mode.. uvaliÅ¡ priču kako je to mode od 0 i onda da mi tebi idemo ubacit obićan login/register sistem. (predpostavljam da nikad nisi čuo za dijalog), Å¡ta bi ti iko normalan na to rekao?  :-\

ZicMortal ako nisi vidio na pocetku sto sam napisao, ja vec imam login/register dialog. i nisam toliki noob da ne znam napraviti dialoge. stoga pomogni ili nemoj.

jeste vi ikada culi da postoje tutovi na raznim forumima, i jeste li ikada pokusali se raspitati za nesto sto ne znate?
ako niste trebali bi pokusati. super je. stvarno ce pomoci.