[pomoc] Gamemod. iskusniji skripteri

Započeo | MARKO |, Avgust 27, 2010, 19:23:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 20:00:20 POSLE PODNE
jeste vi ikada culi da postoje tutovi na raznim forumima, i jeste li ikada pokusali se raspitati za nesto sto ne znate?
ako niste trebali bi pokusati. super je. stvarno ce pomoci.
Za tvoju informaciju mislim da ovdje u ovoj temi svi znamo kako izgleda GF mode i kako je skriptan, a gledaj GF mode i gledaj ovo ali meni nije jasno da se ti jos uvjek opravdavas da si to ti radio po TUT a ako jesi molim te daj mi link od tog tut-a ako mi neces dati time ces dokazati koliko si bio glup pa se dovesti u jos gluplju situaciju

ajd onda ako ja ne znam nist o skriptanju po vasem, (sto nije istina) onda mi vi pokazite ili objasnite kako to izgleda gamemod koji je zapocet od nule

nastoe

Citat: Luka P. poslato Avgust 27, 2010, 20:04:40 POSLE PODNE
Za Å¡to služi enumerator, pametnjakoviću jedan? Nisi ti napravio tu strukturu podataka nikako. I prestani viÅ¡e s tom ironijom, ponaÅ¡aÅ¡ se kao dijete od 8 godina (možda i imaÅ¡ toliko, neznam).  ;)


Ajde mi reci ko bi koristio za svoj vlastiti RP mode enumerator pokraj PVarova ? XD to je jos jedan dokaz da nema pojima ^^ ovdje ide lock jer mu nece nitko pomoci i jos samo se spama i jos vise ide u laz

Correlli

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 19:43:17 POSLE PODNE
dobro ispricavam se zbog capsa i bezobrazluka. kao prvo ovo nije nista iz gf. mozda izgleda tako. ali nije. raspitivao sam se okolo, gledao koje kavke tutove po forumima i tako dalje. i molim vas je bi mi neko mogao pomoci? hvala
Već sam rekao: NEMA potrebe za laganjem. Ako si ti lud, onda ne znači da smo i ostali ludi. Možda si ti gledao tutoriale, ali Godfather tutoriale.

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 20:00:20 POSLE PODNE
jeste vi ikada culi da postoje tutovi na raznim forumima, i jeste li ikada pokusali se raspitati za nesto sto ne znate?
ako niste trebali bi pokusati. super je. stvarno ce pomoci.
Ponavljam: Možda si ti gledao tutoriale, ali Godfather tutoriale - po tvojoj kodi se sve vidi.

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 20:06:00 POSLE PODNE
ajd onda ako ja ne znam nist o skriptanju po vasem, (sto nije istina)
Ne, nemaš. Da imaš pojma onda nebi postavio takvo pitanje.

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 20:06:00 POSLE PODNE
onda mi vi pokazite ili objasnite kako to izgleda gamemod koji je zapocet od nule
Izgleda tako da si sve sam napravio, a ne prekopiro.

Citat: filip_pnv poslato Avgust 27, 2010, 19:46:41 POSLE PODNE
da hvala vam. ja sam mislio da ovdje postoje ljudi koji su zeljni pomoci i koji znaju nesto o skriptanju. ali sam se grdno prevario. nisam uopce niti trebao ovdje postati temu. to je izgleda bila pogreska.
Postoje ovdje ljudi koji znaju mnogo i koji žele pomoći, ali ne vole ljude koji su bezobrazni i koji lažu kad traže pomoć. Ovdje će ti ljudi pomoći, ali nema potrebe za laganjem i nema potrebe za bezobrazlukom.
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2010, 20:24:09 POSLE PODNE od Don Correlli