MEXICO Reklamira po tudjim forumima

Započeo ozirisa, Avgust 27, 2010, 19:10:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako neznam to gdje da stavim ja sam administrator na forumu od Speedtouch zajednice i postavili su ovu temu.
http://www.speedtouch-samp.com/forum/index.php?topic=11203.msg111576;topicseen#new
Molim da iskorijenite clanove/ownere mexico community-a sa ovog foruma.

Hvala

ZicMortal


nastoe

Dobio sam PM na mom forumu, daj mi IP nemogu ovako nista napraviti....Ja sam reko da tko god reklmaira dobiva ban na forumu / serveru & balkan samp.com - u
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2010, 19:16:50 POSLE PODNE od ExtremePower

Molimo da nam proslijedite IP tog korisnika da provjerimo indentitet. Ako je član naše zajednice biti će kažnjen.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ZicMortal

Citat: ozirisa poslato Avgust 27, 2010, 19:10:32 POSLE PODNE
Molim da iskorijenite clanove/ownere mexico community-a sa ovog foruma.

Baš će ti oni iskorjenit server zbog jedne budale koja se našla na tvome forumu. To je zadatak na head adminu da se riješi takvih 'morona'.

nastoe

Ja imam drasticne mjere za takve na nasem forumu sada sam upravo poslao svim reganim ovu poruku

Dobio sam PM sa prijavom da je netko sa ovog foruma otiso na jedan drugi forum i reklamiro netko tko je imao nick "malcomshmit" Sada cekam prijatelja sa tog foruma da mi dostavi IP adresu, cim dobim IP i kad saznamo tko je, bit ce banan sa ovog foruma, servera ( znaci nece moci uci u server ) bit ce banan sa balkan-samp.com i sa tog servera i jos cu zamoliti vlasnike sa svih drugih servera da ga banaju, onaj tko je to napravio moze se meni javiti da mu odma ban skeljiti TKO GOD DA JE TAJ [cenzura] najrade bi ga zasuto jer nas samo sramoti DJUBRE usrano !!!!!!! Ako treba CJELI FORUM  cu pobanati ako cete relamirati jer netrebam ovakve [cenzura]E ko ovog [cenzura]a! Covjek nema zivot!



I molio bi da mi ne dolazite prijavljivati ako necete imati IP adresu te budale
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2010, 19:31:48 POSLE PODNE od ExtremePower

šta odmah otvarate temu !! Obrišete i amen da svi prave take scene gdje bi svi bili

Å¡ta mislite da to CH radi tako !? !?

Nepodržavam reklamacije po tuÄ'im forumima al nemoram ja o tome čitat (imate PP i razmijenjujte podatke)

Extreme zašto bi ga banao na Balkan Samp !? po meni neponašaš se profesionalno i odvoji Balkan SAMP od Mexico RolePlay
(zaÅ¡o nekog banati ako reklamira meÄ'u serverima i vamo !! ovo je zajednica o skirptanju a nije bitno odakle je on naÅ¡ao taj server)

* Nepoznajem ga ako to mislite
* Pokušavam biti objektivan
* I imam pravo se izjasniti kao i svi drugi
* Hvala
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2010, 20:11:59 POSLE PODNE od TomO = FeaR
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Citatšta mislite da to CH radi tako !? !?

Hah! A otkud znas da ne radi.???

Citat: Marjan_King poslato Avgust 28, 2010, 00:44:17 PRE PODNE
Citatšta mislite da to CH radi tako !? !?

Hah! A otkud znas da ne radi.???

gdje CH otvara teme ovako !? NEMA NI JEDNE JEDINE
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

nastoe

Citat: TomO = FeaR poslato Avgust 27, 2010, 20:10:26 POSLE PODNE
Extreme zašto bi ga banao na Balkan Samp !? po meni neponašaš se profesionalno i odvoji Balkan SAMP od Mexico RolePlay
Da ćitaš uvjete & pravila ovog foruma znao bi da se to ne tolerira

Citatgdje CH otvara teme ovako !? NEMA NI JEDNE JEDINE

A ja nisam mislio na teme,vec na reklamiranje! Nismo se razumeli  :D

Citat: ExtremePower poslato Avgust 28, 2010, 00:54:17 PRE PODNE
Citat: TomO = FeaR poslato Avgust 27, 2010, 20:10:26 POSLE PODNE
Extreme zašto bi ga banao na Balkan Samp !? po meni neponašaš se profesionalno i odvoji Balkan SAMP od Mexico RolePlay
Da ćitaš uvjete & pravila ovog foruma znao bi da se to ne tolerira

e pa ta pravila nemaj nikavu logiku !! zašto bi npr.
ja zgrijeÅ¡im na jednom forum i banaju me a na drugom kojem je SMOD isti il imaju Bannere ramjenite i tamo trebao biti bannan !? a tamo amabaÅ¡ niÅ¡ta nisam napravio !! ubi me ak tu ikakve logike ima  :-*
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

To ti je ko da covjek radi za Apple i onda na Appleovoj konferenciji prikaze MicroSoftovu sliku, apple ce ga otpustiti a micosoft se odgraÄ'uje.

Znam da usporedba nema smisla, ali skriptam cijli fuckin dan tak da mi ni mozak vise ne radi.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

Citat: LordShigi poslato Avgust 28, 2010, 01:17:16 PRE PODNE
Znam da usporedba nema smisla, ali skriptam cijli fuckin dan tak da mi ni mozak vise ne radi.
Ti suti i mars na skriptanje XD imamo rok 1.9. hahahah
Citat: TomO = FeaR poslato Avgust 28, 2010, 01:09:43 PRE PODNE
e pa ta pravila nemaj nikavu logiku !! zašto bi npr.
ja zgrijeÅ¡im na jednom forum i banaju me a na drugom kojem je SMOD isti il imaju Bannere ramjenite i tamo trebao biti bannan !? a tamo amabaÅ¡ niÅ¡ta nisam napravio !! ubi me ak tu ikakve logike ima  :-*
Kao prvo, niti ja niti ti nismo napravili pravila tj. napisali ja sam samo ovdje da provodim pravila, sta se mene tice ja ga nemoram banati jer na neki nacin on meni radi uslugu taj koji reklamira a u drugu stranu me sramoti, i sada dodem tebi npr. ja na tvoj server i cjeli dan ulazim i ulazim i reklamiram ti me nebi bano ovdje? Ovdje je vec bilo nekoliko slucaja da se svi koji reklamiraju potjeraju s ovog foruma i to je dobro, a ovo sta ti pricas nema nikakve logike neda mi se jos pisati glava me boli tako da....

Meni tvoja priča nema logike a tebi moja priča nema logike i ovako bi mogli raspravljati 3 dana!!!

al de ti nama reci jesi ti njega naÅ¡ao i banao !?  ;) ;) ;) ;)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator