Balkan Extazy - xBEr v3.6.1

Započeo T€BR€X, Februar 15, 2018, 18:55:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Dovoljno je da uÄ'eÅ¡ i pogledaÅ¡ pragmu, dalje ti je sve jasno.

Mod je po sebi savršen, ali naravno kad je u pitanju kod može bolje.
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |


To macak
sᴜʟᴊᴋɪá´,, á´€á´...ɪs
ɢᴏá´...ɪsᴛᴇ: 2000
sᴀᴍᴘ ɪɢʀᴀᴍ: 5 ɢᴏá´...ɪɴᴀ
sᴋʀɪᴘᴛᴀɴᴊᴇᴍ sá´‡ ʙᴀᴠɪᴍ: 2 ɢᴏá´...ɪɴᴇ
ᴛʀᴇɴᴜᴛɴᴏ sᴋʀɪᴘᴛᴀᴍ ᴢᴀ ɴᴇᴋᴏɢ: ɴᴇ

Citat: Bolex_ poslato Februar 15, 2018, 19:22:55 POSLE PODNE
Dovoljno je da uÄ'eÅ¡ i pogledaÅ¡ pragmu, dalje ti je sve jasno.

Mod je po sebi savršen, ali naravno kad je u pitanju kod može bolje.
Opet kazem kao sto i dosta skriptera zna koji su makar pogledali mod, previse je neoptimizovan i treba vremena da se sve to sredi, ja sam opet krenuo da isprebacujem sve funkcije modularno cisto i radi pregleda u main-skripti a i redom da ih sve editujem lepsim kodom, ali sam OPET otisao tako da bzvz je raditi sve to kao proslog leta :D

Zašto si objavljivao, reci?

Kida, ovo odoh da testam. Odma.

Citat: Legacyâ,,¢ poslato Februar 15, 2018, 19:27:11 POSLE PODNE
Zašto si objavljivao, reci?

Kida, ovo odoh da testam. Odma.

Ja sam losa osoba i NEVINASCE kako on to kaze, poveruje drugima da otvaram svoj server dok sam na zajednici njemu IZA LEDJA, sto ni u jednom trenutku nisam hteo nego eto, a sada jer otvaram STVARNO on jos vise veruje da su oni u pravu, pored toga iskreno sam svima postavljao sljive i ostala sranja preko DataBaze jer koliko je on govno ispadao prema meni toliko cu i ja prema njemu, nisam mu uzeo ni dinar zato cu biti govedo ovako. A kad nauci da postuje sto sam mu jedino i trazio jos proslog leta kada sam bio na zajednici onda mozemo da razgovaramo :)

Citat: #Tebrex poslato Februar 15, 2018, 19:30:45 POSLE PODNE
Ja sam losa osoba i NEVINASCE kako on to kaze, poveruje drugima da otvaram svoj server dok sam na zajednici njemu IZA LEDJA, sto ni u jednom trenutku nisam hteo nego eto, a sada jer otvaram STVARNO on jos vise veruje da su oni u pravu, pored toga iskreno sam svima postavljao sljive i ostala sranja preko DataBaze jer koliko je on govno ispadao prema meni toliko cu i ja prema njemu, nisam mu uzeo ni dinar zato cu biti govedo ovako. A kad nauci da postuje sto sam mu jedino i trazio jos proslog leta kada sam bio na zajednici onda mozemo da razgovaramo :)
Ovo si trebao jos prvog puta al ono ne razumem kakvu ces stetu da mu napravis kad na modu ima dosta da se radi da bi mogao normalno da funkcionise?

Citat: Terzic poslato Februar 15, 2018, 19:35:59 POSLE PODNE
Ovo si trebao jos prvog puta al ono ne razumem kakvu ces stetu da mu napravis kad na modu ima dosta da se radi da bi mogao normalno da funkcionise?

Ne planiram "stetu" da nanesem ovim objavljivanjem jer prvenstveno menjaju mod, a i da ne menjaju objavio bih svejedno..

Link ne radi,promeni plss
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
â–º Facebook â—,,
● Profil: https://www.facebook.com/HazzardPawno
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
â–º Informacije â—,,
● Skriptam vec 1,5 god
● Slobodan skripter
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Citat: #Tebrex poslato Februar 15, 2018, 19:40:03 POSLE PODNE
Ne planiram "stetu" da nanesem ovim objavljivanjem jer prvenstveno menjaju mod, a i da ne menjaju objavio bih svejedno..
Možeš li poslati databazu? msm .sql fajl.




Proposi et svega mi jbm ovaj mod de ti men onaj v1.7 sa salonima xd