[System] Bunker System

Započeo Farkias, Februar 10, 2018, 00:45:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

- Bunker Sistem -
- Prije nego vam počnem prezentovati Bunker Sistem, samo da napomenem da ih imate u Okolici čitavog Los Santosa.


- Da bi ste kupili Bunker morate biti Level: 10 i imati kod sebe u Ruci 3.000.000$ !


- /bunker i sve Informacije o njemu !


- Da biste započeli sa radom Bunkera prvo što morate jeste da nabavite sebi Radnike koji će raditi za Vas !


- Kao što vidite u Bunkeru možete imati 4. radnika koji će raditi za Vas !
Rank 1. Radnika
Rank 2. Radnika
Rank 3. Radnika
Rank 4. Radnika

- Samo da vas napomenem: Å to vam je veći Radnik Rank to će brže preraÄ'ivati oružje i manje ćete sati čekati!.


- Kada nadogradite Radnike, kucate /bunker i idete na "Oružje" !



- Kada uÄ'ete u "Oružje" idete "Naruči" !


- Kada kliknete na "Naruči" izbacit će vam Listu svih oružja koje možete praviti.


- Strelicom miša izaberete koje će te oružje praviti i unesete koliko želite paketa !







- Kada ste kupili odreÄ'eno "Paketa" koliko imate novca. Kucate /preradioruzje
- Da biste započeli proces prerade Oružja kucate :


- Za svako oružje čekate dugi niz sati, sve zavisi šta se odabrali da pravite. Što je jače oružje više sati čekate!
- TakoÄ'er možete vidjeti i "Stanje" oružja koliko trenutno imate i koje ste preradili!
- JoÅ¡ jedna zanimljiva stvar je Å¡to oružje koje ste preradili možete takoÄ'er i prodati za OdreÄ'enu količinu novca. Tako da uvijek možete zaraditi viÅ¡e nego Å¡to ste potroÅ¡ili na Kupnju paketa za preradu!
- I dobijate odreÄ'enu sumu novca za svako oružje koje ste preradili.


- Ja se iskreno nadam ste uživali u ovome Tutorijalu. Uradio sam vam sve u detalje da vam pojasnim kako funkcioniÅ¡e do sada najjunikatniji Sistem koji je napravljem u SA - MP svijetu a to jest "Bunker". Nadam se da će vam ovaj Tutorijal pomoći da se lakÅ¡e znaÄ'ete sa Bunkerom i da vidite u stvari kako On funkcioniÅ¡e. TakoÄ'er u Bunker možete parkirati i auto. Dakle to je to od ovoga Tutorijala. Budite mi pozdravljeni :D
Sistem sam izradio lično ja !
Zasluge za ovaj opis idu Džibi !

Map by Milan Bryant
Poslednja Izmena: Februar 10, 2018, 22:34:54 POSLE PODNE od Muma187_



Ovo se cekalo, pokidao si sa sistemom, samo naprijed :)


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Februar 10, 2018, 00:57:52 PRE PODNE
Ovo se cekalo, pokidao si sa sistemom, samo naprijed :)

Hvala kolega hahaha, trebalo je ovdje jos svasta biti, bilo mi mrsko vise raditi hahahah. Doći će na updateu to sigurno :D


Odlicno odradjeno, jako mi se svidja :)

Ovo je odlicno napravito i definitivno na sampu unikatno, pretpostavljam da je ideja iz gta online bunkera dosla :D

Citat: #Kasperzi ãƒ,, poslato Februar 10, 2018, 01:31:53 PRE PODNE
Otvorio si vrata sampu 2018 :)


Hvala puno, drago mi je to čuti :D
Citat: Nenad Terzic poslato Februar 10, 2018, 01:33:48 PRE PODNE
Odlicno odradjeno, jako mi se svidja :)

Hvala :)

Citat: #Sikora poslato Februar 10, 2018, 01:38:14 PRE PODNE
Ovo je odlicno napravito i definitivno na sampu unikatno, pretpostavljam da je ideja iz gta online bunkera dosla :D

Da, da.. Igrao sam aktivno GTA V, sada nikako, uÄ'em kada budu updatei. Ovaj update mi se najviÅ¡e svidio, pa reko uradit ću neÅ¡to ovako na sampu sigurno i čak ubaciti neÅ¡to drugačije. Treba ovdje da bude i jedan drop sistem, to sam ostavio za idući update( kad se nakanim hahaha :D ) btw; Hvala :D


Citat: Farkias poslato Februar 10, 2018, 01:44:27 PRE PODNE
Hvala puno, drago mi je to čuti :D
Hvala :)

Da, da.. Igrao sam aktivno GTA V, sada nikako, uÄ'em kada budu updatei. Ovaj update mi se najviÅ¡e svidio, pa reko uradit ću neÅ¡to ovako na sampu sigurno i čak ubaciti neÅ¡to drugačije. Treba ovdje da bude i jedan drop sistem, to sam ostavio za idući update( kad se nakanim hahaha :D ) btw; Hvala :D

Takav sam i ja sad. Kad dode neki update udjem i to je to. Kad budes radio drop taj prijednog da i napravis nest tipa sto isto u gta v ima da drugi online vlasnici vide lokaciju tog dropa nakon nekog vremena i da ukrast mogu :)

A fuck i ja sam bunkere imao u planu da radim na Abyss hahaha ali drugačija svrha će biti, al' pokidao si, svaka čast. :D

Citat: Muma187_ poslato Februar 10, 2018, 04:39:15 PRE PODNE
A fuck i ja sam bunkere imao u planu da radim na Abyss hahaha ali drugačija svrha će biti, al' pokidao si, svaka čast. :D
Jebiga sta ces uvek neko uradi nesto pre nekog :D

Respect for Muma187_

Odlicno si uradio ovo svaka cast
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----