Balkan-Samp FaceBook grupa

Započeo Perke, Avgust 25, 2010, 16:38:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo napravio sam na Face-u grupu xD, tako da nas ima i tamo  :-*
KLIK


Da ali je ostarila, i niko ne pise u nju  8)

Correlli

Citat: gonss poslato Avgust 25, 2010, 17:08:49 POSLE PODNE
Da ali je ostarila, i niko ne pise u nju  8)

Isto tako će se desiti i sa tvojom grupom i sa svakom grupom.
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2010, 17:42:04 POSLE PODNE od Don Correlli


Nas ovdje ima otprilike oko 100 clanova koji posjecuju balkan samp
a na fbu ces imat najvise 50 clanova i kao ces imati volje zbog toliko malo osoba pisati i odrzavati

Correlli

Citat: «•[Revolution]Jizzy[RolePlay]•» poslato Avgust 25, 2010, 22:03:22 POSLE PODNE
Nas ovdje ima otprilike oko 100 clanova koji posjecuju balkan samp
a na fbu ces imat najvise 50 clanova i kao ces imati volje zbog toliko malo osoba pisati i odrzavati

Niti će svi biti članovi grupe zbog ostalih jer bi ih počeli dodavati. Barem ja volim da imam čistu listu prijatelja na FB, a ne neke balkance koji će svako pola sata dosaÄ'ivati u vezi skriptanja ili nećeg drugog.
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2010, 22:40:17 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: Don Correlli poslato Avgust 25, 2010, 22:39:43 POSLE PODNE
Citat: «•[Revolution]Jizzy[RolePlay]•» poslato Avgust 25, 2010, 22:03:22 POSLE PODNE
Nas ovdje ima otprilike oko 100 clanova koji posjecuju balkan samp
a na fbu ces imat najvise 50 clanova i kao ces imati volje zbog toliko malo osoba pisati i odrzavati

Niti će svi biti članovi grupe zbog ostalih jer bi ih počeli dodavati. Barem ja volim da imam čistu listu prijatelja na FB, a ne neke balkance koji će svako pola sata dosaÄ'ivati u vezi skriptanja ili nećeg drugog.

I to takodjer...totalno glupe ideje imate bez uvrede....ovo je scripting forum

Sigurno nitko od ovih boljih skriptera neće ući u nju :) a osobno neću ni ja da me gnjave zbog glupost Å¡to neznam  :D :D :D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Ja prvi nisam htio ući jer bi se vjerovatno naÅ¡li neki koji bi me dodali  xD  I stvarno, dobro Jizzy kaže, Å¡ta vam upÅ¡te pada na pamet ?  Kakve koristi od te FB stranice ?   Sumnjam da će neko baÅ¡ preko facebooka naići na balkan-samp  ;-)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265