Međimurje ||| RolePlay

Započeo kovacic16, Avgust 25, 2010, 13:09:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ovako novo otvoreni server , nema nijednog buga, ima 10 organizacija , prijave jos traju na forumu , za sada je registrirano 12 clanova od jucer, a jos nije sluzbeno otvoren .
REGAJTE SE NA FORUM , uzmite IP adresu i krenite na server... DoÄ'ite svakog člana očekuje iznenaÄ'enje !

FORUM : http://www.medimurjeroleplay.smffy.com


Citat: kovacic16 poslato Avgust 25, 2010, 13:09:41 POSLE PODNE
ovako novo otvoreni server , nema nijednog buga, ima 10 organizacija , prijave jos traju na forumu , za sada je registrirano 12 clanova od jucer, a jos nije sluzbeno otvoren .
REGAJTE SE NA FORUM , uzmite IP adresu i krenite na server... DoÄ'ite svakog člana očekuje iznenaÄ'enje !

FORUM : http://www.medimurjeroleplay.smffy.com

Bio si toliko lijen da ne staviš IP Adresu nego moramo po nju ići na forum ?!
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

:D 93.138.59.190:7777
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2010, 13:27:32 POSLE PODNE od kovacic16

slap opis,tako neces privuc igrace,al ajde sretno  :-\

Jel se to tebi stalno mijenja IP ili se meni cini?  :-X

Wow! Koji Opis
Wow! Kolko ubgova
Wow! Koji Forum
Wow! Kolko Clanova WOW!

gamemod servera je jako dobar , jucer sam otvorio , IP se mjenja samo kad restartam ruter , a tad ce igraci bit obavjesteni , ovo mi je prvi server , regajte se , uzivajte i nemojte kritizirati jer je ovo moj prvi server , i tek jucer sam ga zavrsio... :D :P

ZicMortal

Jucer si skinuo GTA RP, postavio ga na server... forum isto tako. Uff raja će samo da ti dolazi na server  :D


ZicMortal


omg opisa li -.- imat ces 103842934 igraca na otvorenju odma -.-

sta vas muci , ako necete igrati nemorate

nastoe

Citat: kovacic16 poslato Avgust 25, 2010, 14:28:08 POSLE PODNE
sta vas muci , ako necete igrati nemorate
Ako nisi spreman za kritike nemoj niti otvarati server, i ovo ti je prva opomena sljedeci put ces procitati da za otvorenje servera moras imati zakupljeni IP a ne kucni host!

Posjeti www.smf-hr.com da naucis raditi smf forum, i ja sam iz medimurja :D