SAMP 0.3.8 - OTKAZANO

Započeo 6YuKiMuRo9, Januar 13, 2018, 23:14:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Nobody SCRIPT poslato Januar 13, 2018, 23:30:02 POSLE PODNE
NECE BITI SLEDECE VERZIJE I KRAJ, JA NE ZNAM JEL TEBI TREBA CRTAT?
Ne znam odakle ti to
CitatOriginally Posted by Kalcor  View Post
Eventually the downloading feature will be part of a main SA-MP release, but the 0.3.8 version will be skipped.
Nece se objaviti 0.3.8 vec drugi update pod drugim imenom, vjerovatno sa vise mogucnosti


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Januar 13, 2018, 23:32:58 POSLE PODNE
Ne znam odakle ti toNece se objaviti 0.3.8 vec drugi update pod drugim imenom, vjerovatno sa vise mogucnosti
Ma vidis da ga bole muda za SAMP,,, nadam se da ce bit, al kako ide jos ce ugasit projekat xD
MAJ SKVEL BOGOTAC JA SAM MAJ SKVEL MAKAVELI MAJSTOR OH NE JA SAM BOGOTAC JA ZNAM MAJ SKVEL TI KORISTIS .INI OH NE TI SI BOTARA I KANCER SI JER NE KORISTIS MAJ SKVEL MAKAVELI OH NE...

ili
Y_INI ne odredjuje tvoje sposobnosti :D
(Ono gore Joey)


Covece ovaj koji je postavio temu koji ti je i kosto kaze basovski odakle ti infomracija i kosto je reko basovski ima obaveza i ja gledam sto nema rc5 i znao sam da je kraj verzije

Citat: Nobody SCRIPT poslato Januar 13, 2018, 23:33:45 POSLE PODNE
Ma vidis da ga bole muda za SAMP,,, nadam se da ce bit, al kako ide jos ce ugasit projekat xD
pametan, da zna ko sve igra samp, ugasio bi ga iste sekunde.


bilo je lijepo dok je trajalo.


MAJ SKVEL BOGOTAC JA SAM MAJ SKVEL MAKAVELI MAJSTOR OH NE JA SAM BOGOTAC JA ZNAM MAJ SKVEL TI KORISTIS .INI OH NE TI SI BOTARA I KANCER SI JER NE KORISTIS MAJ SKVEL MAKAVELI OH NE...

ili
Y_INI ne odredjuje tvoje sposobnosti :D
(Ono gore Joey)

Citat: SanelScripts poslato Januar 13, 2018, 23:27:46 POSLE PODNE
znaci sledeca verzija ce bit 0.3.7 ali opcionalna nabjem njega i njegov tim na KURAC  zasto je otkazana verzija nabijem ga jos jednom
Smiri doživljaj i riječnik.

Citat: Muma187_ poslato Januar 14, 2018, 00:11:33 PRE PODNE
Smiri doživljaj i riječnik.
nmg ovo podnijet zasto nije popravio bugove u toj 0.3.8 i samo je postavio da se moze koristis eh ako je bilo puno onda dobro al eto sta ces ako ako bude ikad cekamo 0.3.9

Citat: SanelScripts poslato Januar 14, 2018, 00:24:13 PRE PODNE
nmg ovo podnijet zasto nije popravio bugove u toj 0.3.8 i samo je postavio da se moze koristis eh ako je bilo puno onda dobro al eto sta ces ako ako bude ikad cekamo 0.3.9
Zato što možda nema toliko vremena da se zajebava sa tim? :-*

Meni puca k. za tim :D, i sa ovim se može svašta napraviti samo što nema "skriptera" kojem se da raditi.

On zna najbolje sta i kako treba, ima sigurno neke razloge koje ne iznosi. Uostalom ko zeli nek koristi 0.3.7DL dok ne dodju modeli i u main verziji SAMPa, kao sto je i najavio. Kad ce biti ? Nije bitno, bitno je da se radi na tome i da dodje stabilno i bez bagova. Ne znam zasto se dize uopste tolika frka oko toga.

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: SanelScripts poslato Januar 14, 2018, 00:24:13 PRE PODNE
nmg ovo podnijet zasto nije popravio bugove u toj 0.3.8 i samo je postavio da se moze koristis eh ako je bilo puno onda dobro al eto sta ces ako ako bude ikad cekamo 0.3.9
Zasto ti nisi pratio gramatiku u skoli?
Potpuno se slazem sa Kalcorom, jer kada bi on video sta sve deca otvaraju na balkanu, momentalno bi zatvorio ceo samp projekat.
A covek verovatno ima i decu, zenu, otkud ti znas ?
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Pa ljudi kalcor ovo radi od svoje 18-te godine, a sada mu je 30 ako ne i više. To je iskljucivo njegova odluka i pomirite se sa time, ovo je samo igra dobro je i ovo što imamo.
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |