[PITANJE] Gamemod

Započeo []Flynâ„¢, Avgust 24, 2010, 20:23:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo da vas pitam,Koji je najbolji Gamemod za pocetne skriptere.?  :P
Poslednja Izmena: Avgust 24, 2010, 20:25:29 POSLE PODNE od Marjan_King

Gf je
btw moras da otvoris [PITANJE] pa sta oces da pitas a ne samo [PITANJE] xD

Citat: gonss a.k.a Perke poslato Avgust 24, 2010, 20:25:35 POSLE PODNE
Gf je
btw moras da otvoris [PITANJE] pa sta oces da pitas a ne samo [PITANJE] xD

GF nije nikako za početnike :O

Citatbtw moras da otvoris [PITANJE] pa sta oces da pitas a ne samo [PITANJE] xD

Ma znam! Nego promaklo mi... Evo ga sad je oKe xD


CitatGF nije nikako za početnike :O

Pa nego koji je onda....

Uzmes bilo koji pa prevadjas..ali moja preporuka je GF

Najbolje je po meni poceti sa prevadjanjem..pa sa dodavanjem objekata..
pa onda kuce bizovi i tako..ogranizacije..

Preporucam GF

Correlli

Ako se stvarno želiš nešto naučiti onda ne slušaj ovakve komentare:
Citat: gonss a.k.a Perke poslato Avgust 24, 2010, 20:25:35 POSLE PODNE
Gf je
Citat: Kruno1407 poslato Avgust 24, 2010, 21:24:25 POSLE PODNE
Uzmes bilo koji pa prevadjas..ali moja preporuka je GF

Najbolje je po meni poceti sa prevadjanjem..pa sa dodavanjem objekata..
pa onda kuce bizovi i tako..ogranizacije..

Preporucam GF

Godfather je najslabije optimizirana skripta a i ima preko 20.000 linija što znači da nije za početnike. Pogledaj na wiki i počni učiti osnove PAWN jezika, to je za početnika. Kad budeš znao osnove, TEK onda potraži kakav lagan gamemod koji ima do 5.000 linija i pogledaj na kakav način je naskriptan i kako radi, ali neka to bude neki optimiziran gamemod.

Koristi najbolje što možeš naći već od početka - zcmd procesor za komande, sscanf za cijepanje stringova i tako dalje. Isto zapamti da osnove nisu dodavanje objekata i sličnih stvari.
Poslednja Izmena: Avgust 24, 2010, 21:37:30 POSLE PODNE od Don Correlli


CitatGodfather je najslabije optimizirana skripta a i ima preko 20.000 linija što znači da nije za početnike. Pogledaj na wiki i počni učiti osnove PAWN jezika, to je za početnika. Kad budeš znao osnove, TEK onda potraži kakav lagan gamemod koji ima do 5.000 linija i pogledaj na kakav način je naskriptan i kako radi, ali neka to bude neki optimiziran gamemod.

MOzes mi dati link od wiki,gde mogu to nauciti! Hvala  8)



ZicMortal



ne nemoj GF. to nist ne valja. sve u bugovima. skoro niti jedan GF nemos pokrenuti. otvorit kao kucni server. jadno totalno.

nemoj GF.

Correlli

Citat: ZicMortal poslato Avgust 25, 2010, 10:36:17 PRE PODNE
Uzmi gf i počni prevodit.

A šta će sa time naučit? Prevodit će kao i ostali i negdje će slučajno nešto izbrisati i onda neće imati pojma gdje je problem kad bude želio kompajlirati.

nastoe

Citat: Don Correlli poslato Avgust 25, 2010, 14:03:22 POSLE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Avgust 25, 2010, 10:36:17 PRE PODNE
Uzmi gf i počni prevodit.

A šta će sa time naučit? Prevodit će kao i ostali i negdje će slučajno nešto izbrisati i onda neće imati pojma gdje je problem kad bude želio kompajlirati.
E pa to su ti ti koji misle da ako znas raditi na GF modu da znas skriptati ili ako skriptas 3mj. da si iskusan skripter ja mislim da ovakav komentar samo dokazuje koliko nebi trebo komentirati  :-\

ZicMortal

Citat: ExtremePower poslato Avgust 25, 2010, 15:31:19 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Avgust 25, 2010, 14:03:22 POSLE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Avgust 25, 2010, 10:36:17 PRE PODNE
Uzmi gf i počni prevodit.

A šta će sa time naučit? Prevodit će kao i ostali i negdje će slučajno nešto izbrisati i onda neće imati pojma gdje je problem kad bude želio kompajlirati.
E pa to su ti ti koji misle da ako znas raditi na GF modu da znas skriptati ili ako skriptas 3mj. da si iskusan skripter ja mislim da ovakav komentar samo dokazuje koliko nebi trebo komentirati  :-\

Ooo jbt kolko puta moram objašnjavat, za tri mjeseca naučiš jebene osnove, nemaš nikakvo iskustvo sa time da se mozes zvat 'iskusan skripter'.