Unknow command zbog zcmda

Započeo Agent 47, Januar 11, 2018, 21:57:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Detaljan opis problema:Dodao sam zcmd u GTARP v1.5mod i ne radi ni jedna komanda pise unknow i cim obrisem include od zcmd sve radi sta je problem ?
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Problem je u tome sto nam nisi poslao kod.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

@Raptorâ,,¢ brt cega kod kod za include zcmda? evo ovako #include <zcmd>i kad compile nema errora nista a kad ukucam na srv bilo koju cmd pise uncown a kad izbacim includ radi
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: Lazis poslato Januar 11, 2018, 22:05:18 POSLE PODNE
@Raptorâ,,¢ brt cega kod kod za include zcmda? evo ovako #include <zcmd>i kad compile nema errora nista a kad ukucam na srv bilo koju cmd pise uncown a kad izbacim includ radi
Ne, vec sam mislio kod komande, takodje proveri da li imas zadnju v zcmda, kod mene zcmd radi normalno.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Pa sad da li je novija ne znam mozes li mi poslati link u pm pa cu onda sa tim zcdmom da napravim neku prostu komandu
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: Lazis poslato Januar 12, 2018, 07:41:12 PRE PODNE
Pa sad da li je novija ne znam mozes li mi poslati link u pm pa cu onda sa tim zcdmom da napravim neku prostu komandu
Znas li ti uopste koristiti google? http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=91354 (updated 30/10/2009)
Mozes korisitit i izcmd: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=576114 (Latest Version:0.2.3.0 (August 2016))
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..