[LOGO] Cloud Hosting

Započeo anderson87, Decembar 30, 2017, 16:34:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima  :D Evo posto me malo zanima graficki dizajn i bas bi volio da se tim profesionalno bavim i ako ima neko da mi iskoci pm da mi pomogne ili da kakav savjet. Evo jedan logo sto sam uradio mislio sam otvoriti hosting pa ostavite vas komentar sta je lose sta treba dodati i tako  :D

• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Lijepo je,probaj doraditi nešto za pozadinu jer izgleda prosto kada je sve bijelo u pozadini.Dodaj neki efkat i tako isto i sa tim logom.

Z

*

lepo je, samo da se napravi jos i dark verzija i bice TOP!

Citat: Muma Jr. poslato Decembar 30, 2017, 16:46:09 POSLE PODNE
Lijepo je,probaj doraditi nešto za pozadinu jer izgleda prosto kada je sve bijelo u pozadini.Dodaj neki efkat i tako isto i sa tim logom.
Hvala ti probat cu sa nekim background ali nemam ideje kako da dodam efekat zato kazem ako ima neko ko se malo vise razumije da mi se javi u pm da pomogne malo  :D

Citat: Z poslato Decembar 30, 2017, 16:51:05 POSLE PODNE
lepo je, samo da se napravi jos i dark verzija i bice TOP!
Imam psd fajl napravit cu i dark verziju  :D fala ti
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Nije loÅ¡e, dobra ideja ali  loÅ¡e realizovano, nastavi :D
Graphic & Web Designer

Citat: Ognjenð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Decembar 30, 2017, 17:49:17 POSLE PODNE
Nije loÅ¡e, dobra ideja ali  loÅ¡e realizovano, nastavi :D
Hvala ti potrudit cu se da nesto bolje uradim  :D
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Sada imam malo vremena pa ću ti napisati,
Prvo što si pogrešo-logo nije primenjiv, raster je tako da pri povećavanju bi se zamutio i pikseli bi bilo vidljivi, a pri smanjivanju ove linije iznad teksta ne bi bile vidljive i jasne. Imaš dosta grešaka što se tiče pozicioniranja, proporcije i align-ovanja. Logo treba da predstavlja nešto, a iz tvog se ne može ništa zaključiti, tekst je cloud hosting a ikonica je zupčanik.
Nadam se da ćeš uraditi bolje, srećno u daljem radu :)
Graphic & Web Designer