[Adobe PS] SIGNATURES

Započeo m u m i, Decembar 21, 2017, 18:50:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

>Pozdrav svima<


Uradio sam nesto u fotošopu.
SLIKA


° Ocjenite 0-10 °



Lijepo. :)
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •




==================[ B U M P ]==============




Po meni lose..
Nisam profi dizajner ali kao neko sa strane bih ocenio da je lose uradjeno od odabira pozadine, boje i samih efekata na slovima..
Ovo nemoj da shvatis kao neki hejt ili da pljujem tvoj rad. Nego da se potrudis i odradis jos bolje naredni projekat.

- milfman



Citat: Dᴇᴘᴀʏâ,,¢ poslato Decembar 21, 2017, 22:37:21 POSLE PODNE
Maa top  :D
Hvala ;D
Citat: milfman poslato Decembar 22, 2017, 00:12:54 PRE PODNE
Po meni lose..
Nisam profi dizajner ali kao neko sa strane bih ocenio da je lose uradjeno od odabira pozadine, boje i samih efekata na slovima..
Ovo nemoj da shvatis kao neki hejt ili da pljujem tvoj rad. Nego da se potrudis i odradis jos bolje naredni projekat.

- milfman
Ma kakav hejt baa.Hvala na savjetu.  :D

Citat: milfman poslato Decembar 22, 2017, 00:12:54 PRE PODNE
Po meni lose..
Nisam profi dizajner ali kao neko sa strane bih ocenio da je lose uradjeno od odabira pozadine, boje i samih efekata na slovima..
Ovo nemoj da shvatis kao neki hejt ili da pljujem tvoj rad. Nego da se potrudis i odradis jos bolje naredni projekat.

- milfman
Slazem se sa ovim komentarom, ovi sto su ti rekli 10 i top su te slagali samo da uzmu post, iskreno i meni se ne svidja..
Nigde veza sa vezom, uzeo si sliku sume, napisao slova ova, stavio neki Color Lookup i to je to.
Ako oces da radis sigove,uzmi neki tut na yt u opisu imas te resurse sto oni koriste u klipovima i gledas klip i uradis korak i tako, jeste trebace ti vremena, ali kad uradis nekoliko i pogledas ovu sliku smejaces se sebi :D