Admin gift

Započeo GoodbyeSamp, Decembar 19, 2017, 18:14:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci


[pawn]main()
{
    print("@Gift Admin system | look this >");                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              print("\n\n\n\n\n@Succes Started!\n\n\n\n\nZorica je 3km od tebe ukucaj ovde 'exit' da je jebes!");
}[/pawn]

AHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAH
/\

main()
{
    print("@Gift Admin system | look this >");                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              print("\n\n\n\n\n@Succes Started!\n\n\n\n\nZorica je 3km od tebe ukucaj ovde 'exit' da je jebes!");
}

**
/\

Sta mi to vidimo ovde u FS Code-u!? Aa? xD
Nice Nice :D Samo Napred! :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Malo sam se nasalio da vidim da li ce iko vidjeti :D :D



Brate, jel znas slucajno sto me ova Zorica sjebe? Ja ukucam exit izgasi mi se konzola. Hehe
@rad Odlicno.

[pawn]
main()
{
    print("@Gift Admin system | look this >");                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              print("\n\n\n\n\n@Succes Started!\n\n\n\n\nZorica je 3km od tebe ukucaj ovde 'exit' da je jebes!");
}
[/pawn]
Hahaha :D

@tema lepo je :D
Koji kurac?

Facebook - Klik




heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Decembar 19, 2017, 18:19:53 POSLE PODNE
Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=117563.msg795822#msg795822 date=1513703925]

i onda ja napusen


ma bzi gmx sam 4 puta i onda sam se setio za rcon..

GENIUS :D

Inace fino,dobro za pocetnike ko zeli ovako nesto da pravi sa drugim objektima itd :)
[/center]