Novi Racunar / Vredi li ili Ne

Započeo NenoX'99, Decembar 07, 2017, 00:03:12 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Zanima me vredi li ovoliko novca,da li je ubica i moze se igrati dosta toga na njemu,koliko se razumem ovaj komp je ubica za taj novac,al et da pitam i vas za misljenje xD

http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/desktop-racunari/desktop-racunari-bez-os/racunar-altos-spider-intel-celeron-quad-core-4gb-1000gb-nvidia-gt730-dvd-6822867.html

Za te pare, ili uz neku malu doplatu mozes mnogo bolji PC da nadjes..
Procesor je komedija...
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SlavicBeast poslato Decembar 07, 2017, 00:06:02 PRE PODNE
Za te pare, ili uz neku malu doplatu mozes mnogo bolji PC da nadjes..
Procesor je komedija...
Imas sta predloziti,bitno mi je da je iz WinWina,da nije AMD posto nesto bas nisam za AMD i druge graficke osim Envidia za taj novac...
Ne znam zasto ali oduvek sam bio na intelu dual core i radio je solidno za samp i slicno xD
Drugar ima slican,malko slabiji procesor od mog i igra SAMP,GTA V,Rainblow six vegas 2 ak se tak pise i jos mnogo igrica

Za druge graficke ne znam kakve su i nebih experimentisao,Envidia je Envidia i najbolja je xD
Amd nikad nisam gotivio,ne znam zasto jednostavno ima nesto sto mi pravi odbojnost od njega kao i od graficke intel hd
Poslednja Izmena: Decembar 07, 2017, 00:16:42 PRE PODNE od NenoX'99

Drugar malo laze... Teorijski je nemoguce igrati na takvom procesoru gta v ili ovu drugu. U stvari, on igricu mozda i moze da pokrene, ali ko zna na sta to lici... Ne gledaj nista sto je slabije od i3, moja preporuka.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"