Cudan zvuk u kompu

Započeo SanelPandzic, Decembar 06, 2017, 20:46:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako posle 30min ili 1h radjena kompa cuje se neki zvuk evo vako se cuje cccccccccccc
i tako sve dok ga ne ugasim zbog cega je iskljucio sam sve sad iz kompa i opet ukljucio znateli rjesenje skoro sam digo sistem

kad sam uso na pocetnu stranicu nije bila tema pa moro sam ovaj post

Ne razumem kakav je to zvuk cccccccc xD
Ima puno varijanti otvori kuciste pa probaj priblizno oslusnuti gde zuji..

Citat: SteXi.ılllı. poslato Decembar 07, 2017, 04:22:16 PRE PODNE
Ne razumem kakav je to zvuk cccccccc xD
Ima puno varijanti otvori kuciste pa probaj priblizno oslusnuti gde zuji..
@SteXi.ılllı.  jesil ti vlasnik balkan undergroun  kako vec
@TEMA zvuk je takav samo nesta cccc onda prestane i opet cccc hahaha i ja sam se crko osmija dok sam piso

Citat: Bengele poslato Decembar 07, 2017, 18:43:24 POSLE PODNE
Citat: SteXi.ılllı. poslato Decembar 07, 2017, 04:22:16 PRE PODNE
Ne razumem kakav je to zvuk cccccccc xD
Ima puno varijanti otvori kuciste pa probaj priblizno oslusnuti gde zuji..
@SteXi.ılllı.  jesil ti vlasnik balkan undergroun  kako vec
@TEMA zvuk je takav samo nesta cccc onda prestane i opet cccc hahaha i ja sam se crko osmija dok sam piso
Crknut ce i tebi komp tako (jk), mozda je do hladjenja u napajanju ili na procesoru, odi na kanal Vesic i nadji video zujanje u kompu i tako ces rijesiti
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Snimi pa pošalji,nije teško snimiti par sekundi videa :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=117053.msg790770#msg790770 date=1512671097]
Citat: Bengele poslato Decembar 07, 2017, 18:43:24 POSLE PODNE
Citat: SteXi.ılllı. poslato Decembar 07, 2017, 04:22:16 PRE PODNE
Ne razumem kakav je to zvuk cccccccc xD
Ima puno varijanti otvori kuciste pa probaj priblizno oslusnuti gde zuji..
@SteXi.ılllı.  jesil ti vlasnik balkan undergroun  kako vec
@TEMA zvuk je takav samo nesta cccc onda prestane i opet cccc hahaha i ja sam se crko osmija dok sam piso
Crknut ce i tebi komp tako (jk), mozda je do hladjenja u napajanju ili na procesoru, odi na kanal Vesic i nadji video zujanje u kompu i tako ces rijesiti
vidio sam treba neko ulje gdje mogu da nadjem ulje to

Citat: Bengele poslato Decembar 07, 2017, 21:05:29 POSLE PODNE
Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=117053.msg790770#msg790770 date=1512671097]
Citat: Bengele poslato Decembar 07, 2017, 18:43:24 POSLE PODNE
Citat: SteXi.ılllı. poslato Decembar 07, 2017, 04:22:16 PRE PODNE
Ne razumem kakav je to zvuk cccccccc xD
Ima puno varijanti otvori kuciste pa probaj priblizno oslusnuti gde zuji..
@SteXi.ılllı.  jesil ti vlasnik balkan undergroun  kako vec
@TEMA zvuk je takav samo nesta cccc onda prestane i opet cccc hahaha i ja sam se crko osmija dok sam piso
Crknut ce i tebi komp tako (jk), mozda je do hladjenja u napajanju ili na procesoru, odi na kanal Vesic i nadji video zujanje u kompu i tako ces rijesiti
vidio sam treba neko ulje gdje mogu da nadjem ulje to
masinsko ulje, u svakoj motornoj prodavnici a ima i u trgovackim centrima vjerojatno
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci


Citat: Muma187_ poslato Decembar 07, 2017, 22:02:47 POSLE PODNE
Napucaj ga nogom!
hghHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA
nemogu da snimim kako se cuje zvuk jer mi se cuje komp kako radi malo pre na balkan underground dm event i jao kad mi se poajvi ta jzvuk sutno sam ga otiso u tri picke materine

Jel zuji ili sta? Verovatno ti je do napajanja, ja sam imao starije napajanje koje je previse zujalo. Sad sam nabavio novo i evo hvala bogu radi kako treba.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Ja sam zbog jednog "dual core processora"(znam da nije bitno kakav je) imao problema tako ako se mnogo stvari pokrene da krene da pisti,ne ccccc kako vec nego pisti :D
Sada mozda ti je problem do processora,posto sam vec imao takav problem,ako sam ja dobro razumeo imao je jedan "alarm" koji kada predje vecu temperaturu(sada da ne izlazem posto se ne secam bilo je pre 2 godine)nekih 60-70 krene da pisti ili se samo ugasi.
Sada mozda nije processor mozda je nesto drugo,mi ovde toliko ne mozemo da pomognemo posto ne znamo kakvo je to "ccccccc",odnesi kod majstora da on pregleda sta je problem najbolje resenje.