Net problem

Započeo pajdomen, Decembar 05, 2017, 19:07:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam problem sa netom,tako nesto ako se moze reci.Google radi odlicno,a kad pokusam uci u neku MP igru ping je veci od 200.Niko nije povezan na internet,rr sam ruter nekoliko puta ne znam kako to da popravim,kad je pre par sati sve radilo normalno.Aktivirao sam windows preko loadera i mislim da sam se tu zeznuo.
Razmisljam da skinem XP i da sve lepse ubacim drviere i to da li ce biti isti problem?
I da li radi TS3 za XP posto nekima ne radi,nit je radilo na mom starom PCu :)

Ovo u vezi neta je verovatno nesto do sistema, jer ja sam imao slicnih problema na starom laptopu, samo sto ja nisam uospte neta imao. Probaj opet staviti win 7, trebalo bi biti normalno. I da, skini Malwarebytes i proveri imas li nekih virusa koji bi ti usporavali net/pc.
A ovo u vezi TS3: Jesi li probao ts3 portable verziju? Nisam siguran hoce li ti radiit, a hvala bogu pismen si, pretrazi malo po ytu u vezi tsa.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

pa testiraj prvo ping preko cmda

ping www.google.com -t
pusti ga minut dva neka ide pa vidi kakav ti je ping

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Decembar 05, 2017, 19:24:58 POSLE PODNE
Ovo u vezi neta je verovatno nesto do sistema, jer ja sam imao slicnih problema na starom laptopu, samo sto ja nisam uospte neta imao. Probaj opet staviti win 7, trebalo bi biti normalno. I da, skini Malwarebytes i proveri imas li nekih virusa koji bi ti usporavali net/pc.
A ovo u vezi TS3: Jesi li probao ts3 portable verziju? Nisam siguran hoce li ti radiit, a hvala bogu pismen si, pretrazi malo po ytu u vezi tsa.

Nisam gledao to za TS3 posto mi TS radi odlicno,samo je problem kada startujem laptop(laptop se upali,sve lepo radi i udjem sada u SAMP ping krene oko 300 i,a pre nego da upalim bilo koju igru ping je uvek normalan 50-60.Imam Windows 7 Starter(danas sam ubacio taj activator da ne bude kopija )i tu me nesto zeza sve.
Razmisljao sam da se vratim na Windows 8.1 zato sto mi radi bolje od 7(Normalno Windows 8.1 trazi bolji PC za upotrebu,ali je meni solidno radilo bez bugova i ostalog),pa cu sacekati jos 1-2 dana i ako ne skidam 8.1 i cepam :)
Probacu to da pogledam na yt sto si mi rekao,ali ne znam odjednom ovo.

Citat: SteXi.ılllı. poslato Decembar 05, 2017, 19:29:10 POSLE PODNE
pa testiraj prvo ping preko cmda

ping www.google.com -t
pusti ga minut dva neka ide pa vidi kakav ti je ping

Hvala,sad cu bas probati  8)

Citat: Linsco poslato Decembar 05, 2017, 20:49:20 POSLE PODNE
Citat: SteXi.ılllı. poslato Decembar 05, 2017, 19:29:10 POSLE PODNE
pa testiraj prvo ping preko cmda

ping www.google.com -t
pusti ga minut dva neka ide pa vidi kakav ti je ping

Hvala,sad cu bas probati  8)

Razmisljam se da ga slomim cekicem ili da ga jednostavno udarim od zemlje?

https://imgur.com/a/xPf38

Nemoj skinuti win 8.1, 100x ti je win 7 bolji. Proveri brzinu neta preko speedtest-a.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Decembar 05, 2017, 21:04:11 POSLE PODNE
Nemoj skinuti win 8.1, 100x ti je win 7 bolji. Proveri brzinu neta preko speedtest-a.

svaki noviji windows je bolji od prethodnog

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=117031.msg790108#msg790108 date=1512504403]
Citat: Raptorâ,,¢ poslato Decembar 05, 2017, 21:04:11 POSLE PODNE
Nemoj skinuti win 8.1, 100x ti je win 7 bolji. Proveri brzinu neta preko speedtest-a.
http://www.itpro.co.uk/desktop-software/21919/windows-81-vs-windows-7-which-is-best-for-you/page/0/1
Ja koliko znam iz svog iskustva igre rade brze na win sedmici, nego na win osmici, boli mene k sta oni govore.
Takodje sto jaci pc imas brze ce ti se pc upaliti.. Evo na primer ja sam pre imao Pc sa HDDom od 70gb, i bilo koji windows mi se upalio u roku od jednog minuta, dok sada imam jaci pc sa 'external hard drive' sistem se ucitao tacno za 20 sekundi. Shvatas da li da sto bolji PC imas to ce ti brze raditi? I oh da, setio sam se win 8 ima vise animacija, dok win 7 nema previse animacija. -.-
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Decembar 05, 2017, 21:17:49 POSLE PODNE
Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=117031.msg790108#msg790108 date=1512504403]
Citat: Raptorâ,,¢ poslato Decembar 05, 2017, 21:04:11 POSLE PODNE
Nemoj skinuti win 8.1, 100x ti je win 7 bolji. Proveri brzinu neta preko speedtest-a.
http://www.itpro.co.uk/desktop-software/21919/windows-81-vs-windows-7-which-is-best-for-you/page/0/1
Ja koliko znam iz svog iskustva igre rade brze na win sedmici, nego na win osmici, boli mene k sta oni govore.
Takodje sto jaci pc imas brze ce ti se pc upaliti.. Evo na primer ja sam pre imao Pc sa HDDom od 70gb, i bilo koji windows mi se upalio u roku od jednog minuta, dok sada imam jaci pc sa 'external hard drive' sistem se ucitao tacno za 20 sekundi. Shvatas da li da sto bolji PC imas to ce ti brze raditi? I oh da, setio sam se win 8 ima vise animacija, dok win 7 nema previse animacija. -.-

Ja sam imao jedno vreme veoma dobar PC msms za te pare:
Intel Pentium D 3.00GHz
Ram:4gb(ali mu je usable zbog retardirane maticne koja ne moze podrzati je bilo 3,70)
Graficka:AMD Radeon R5 230 1gb,problem je u tome da sam skidao GTA V na tom PCu i slikao sam se za nekoliko meseci.
Sad sam ga popravio ali nazalost mi izbacuje plavi ekran(majstor kaze da je do procesora,iako se bolje od mene razume znam da je greska u grafickoj kartici,zato sto sam stavljao 2x jacu graficku AMD R7 240 2gb 128 bit(Ne znam dal je 240 ali don't judge),i samp ono full radi lepo ne laga sve super,a kad upalim samp sa mojom 1min igre i plav ekran.
Po meni je win 8.1 dizajniran za tablete vise(tako oni kazu ali to nema nikakve istine),Windows 8.1 kada je izasao bilo im je za poslovne ljude vise,ali je zato moglo da se podrzi i Gaming.Svi toliko mrzi tu Win 8-micu i nesto lupetaju.
Iskreno imam sranje laptop koji 7 kolko tolko podrzava ali na win 8 radi bolje
Ne znam i dalje kako da popravim ovaj glupi problem sa pingom ne mogu cs i sampa igrat :(  :o :o

Da nemaš slučajno neki program koji se koristi za unbanovanje sa servera ili nešto slično?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Koji internet imas? Nazovi provajdera i reci im problem, mozda je i do njih