[MAP] Groove street

Započeo {CH}Baty, Avgust 23, 2010, 01:24:25 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Super je!Svidja mi se 10/10  :P Jedva cekam download  :D

SUper je ali to vise nije ghetto nego je ovo kvart za bogate.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Mogao si samo lepo upload i staviti [img] [/img] , a ne da otvaram svaku xD

pa jel ti tesko kliknit onaj klik u sredini misa pa onda svaku tak i onda ti se otvaraju a ti ih negledas i dok sve otvoris sve se  ocitaju p anemoras onda svaku otvorit pa zatvorit pa drugu otvorit.
Little Devil will burn you


oceli biti i move object na kapiji???


OCIJENA 100/100

oppa :) lijepo  :D :D :D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

IZVRSNO URADJENO!!! OCJENA:1000000000/1000000000 (nadam se da sam pogodio nule :P) Nego, jedino sto me zanima je: dali si te kuce samo doradivao ili si izbrisao originalne i stavio nove??? i kako si to uradio ako mi mozes rec molim te. (nisam bas neki u MTA, tek prekjucer poceo radit na njemu :P)
//

Nemozes brisat kuce...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

A nastavak odgovora??? Kako je onda to napravio?? trebam odgovor nov sam u ovome a puno me toga zanima :P!!! ako neko zna nek mi posalje PM!
//

stavljas kucu na kucu....ali treba paziti kakvu ces kucu staviti zato sto ti owa kuca sto je ispod moze sve pokvariti...

P:S moze li ovo netko premjestiti u samp slike i video...necu jos stavljati download...
FREE MAPPER

ewo jos malo slika...

]
FREE MAPPER


Svaka čast, stvarno profesionalno uraÄ'eno....

P.S.  Jeste vi svjesni da je isto ako daÅ¡ 1/1 , 10/10 ili 10000000/10000000   To je sve ista ocjena, najveća  xD 
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265