Expect Gaming RolePlay

Započeo Missaky Dev, Decembar 03, 2017, 20:25:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

ima li Virus mod ? msm neke fajlove ;) ako mozes reci molim te upaljen mi je antivirus
10/10
FB Nepoznati                                   Vlasnik                                   â˜ˆ  Mapper
☈
                                         CLOUDY GAMING

Citat: ﹌Legy﹌ poslato Februar 03, 2018, 12:34:33 POSLE PODNE
ima li Virus mod ? msm neke fajlove ;) ako mozes reci molim te upaljen mi je antivirus
10/10
Pa bili su .exe fajlovi pa sam upload bez njih samo nezz jel @BaÅ¡ovski ubacio taj link  :)
Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX

Citat: Anunnaky ッ poslato Februar 03, 2018, 13:53:54 POSLE PODNE
Pa bili su .exe fajlovi pa sam upload bez njih samo nezz jel @BaÅ¡ovski ubacio taj link  :)
ubacio sam


bilo je lijepo dok je trajalo.


Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX


Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX


Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX

Lepo
Samp pro skripter
Blue Lagoon- EX Owner,skripter
Unicate Gaming - EX Owner
Union Lite - EX Director
Balkan Academy - AL6 EX (2017.12.5)

Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX

Koje sve organizacije posjeduje mod? Inace 9.5/10 po slikama uzeo bi mod ukoliko imam dopustenje..
Pobijednici nikad ne spustaju ruke!!

Uputi me , da li u pawnu ima ova kapica za TD jer ima posebno ime ili moram da trazim ? 10/10
Previše ljudi troši novac koji nisu zaradili da bi kupili stvari koje im ne trebaju kako bi zadivili ljude koje ne vole.

Citat: Roky_ poslato Februar 17, 2018, 13:13:36 POSLE PODNE
Koje sve organizacije posjeduje mod? Inace 9.5/10 po slikama uzeo bi mod ukoliko imam dopustenje..
A ima dosta org udi pa vidi imas moje dopustenje da koristis mod Ali ime ne  :)

Citat: Sk0ck0 poslato Februar 17, 2018, 13:46:37 POSLE PODNE
Uputi me , da li u pawnu ima ova kapica za TD jer ima posebno ime ili moram da trazim ? 10/10
Pa to ti je u prewiev modelu upises LosArticTD i nades textdrawove i tamo ti mora biti  :)
Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX

Mod je odlican ja ga editujem tj editovao sam postoji samo jedna zamjerka koja mnogo smeta to je ovaj Login/Register sistem taj tvoj je ubagovan do boga a nece da se promjeni... Jel bi se kako mogli cuti preko maila ako bi mi mogao pomoci da promjenimo taj login/register sistem?

Nije nista ubagovano samo trebas znati promjenit :)
Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX