Expect Gaming RolePlay

Započeo Missaky Dev, Decembar 03, 2017, 20:25:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Sef

*

[quote author=@Lepi link=topic=116981.msg798636#msg798636 date=1514399988]
@Sef jel ti mozes pronaci komandu za promijenu imena na srw ja nmg xD .. Jel uopce postoji?
[/quote]
Imas pod komandom /skripter trebalo bi barem sad gledam u kodu i dialog za mijenjanje bi trebalo tu da se nalazi
Life Quotes:
"Successful people do what unsuccessful people are not willing to do. Don't wish it were easier; wish you were better."

“To learn something new, you need to try new things and not be afraid to be wrong.”

@Sef na vidiJo sam i ja to al nema u /skripter jbq
✘ D E S I G N E R ✘
Los East Community Dev.


Sef

*

Btw. Ima bug kod komande /skripter kad odes u SPodesavanja bilo sta da pritisnes u tom dialogu server pada.
Life Quotes:
"Successful people do what unsuccessful people are not willing to do. Don't wish it were easier; wish you were better."

“To learn something new, you need to try new things and not be afraid to be wrong.”


Citat: Sef poslato Decembar 27, 2017, 20:16:43 POSLE PODNE
Btw. Ima bug kod komande /skripter kad odes u SPodesavanja bilo sta da pritisnes u tom dialogu server pada.
Proveri jel u scriptfiles imas kreirano SPodesavanje


Sef

*

Citat: Noki poslato Decembar 27, 2017, 23:24:22 POSLE PODNE
Citat: Sef poslato Decembar 27, 2017, 20:16:43 POSLE PODNE
Btw. Ima bug kod komande /skripter kad odes u SPodesavanja bilo sta da pritisnes u tom dialogu server pada.
Proveri jel u scriptfiles imas kreirano SPodesavanje
@Noki Fixao sam optimizovao sam stock SCMF i pobrisao sam neke gluposti sada sve radi.
Life Quotes:
"Successful people do what unsuccessful people are not willing to do. Don't wish it were easier; wish you were better."

“To learn something new, you need to try new things and not be afraid to be wrong.”





Hvala svima i da /ubaciclanauorg nije jedina tajna cmd  8)
Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX


Solidno
FB Nepoznati                                   Vlasnik                                   â˜ˆ  Mapper
☈
                                         CLOUDY GAMING

Fala fala  :D
Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX

E imam prob mod je bog otac ali nasao sam bug kada nekoga ubije taj ne dobija wanted level uradio sam to u skripti kopirao iz druge i onda to radi ali izbubi se sve i banka,opstina,poslovi itd.... moze pomoc!