Enwhile Gaming

Započeo dazer, Decembar 02, 2017, 16:42:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovo je athlone ona novija verzija sta je Traxx objavio bio je koriscen na force gaming,acuzio gaming i new gaming  8)
Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX

Citat: CapponeX ッ poslato Decembar 10, 2017, 22:06:51 POSLE PODNE
Ovo je athlone ona novija verzija sta je Traxx objavio bio je koriscen na force gaming,acuzio gaming i new gaming  8)
Nije, starija verzija ;)

Pohvale za prebacivanje iz sqla u ini, solidan edit, 7.5/10.

Citat: Miki11 poslato Decembar 10, 2017, 22:30:41 POSLE PODNE
Citat: CapponeX ッ poslato Decembar 10, 2017, 22:06:51 POSLE PODNE
Ovo je athlone ona novija verzija sta je Traxx objavio bio je koriscen na force gaming,acuzio gaming i new gaming  8)
Nije, starija verzija ;)
Ajde brate nemoj da lazes ljude njih mozda mozes ali mene ne znam dobro mod i ima nekih stvari koji se poklapaju kao npr. tamo isto nije dovrsen posao grobar kao i na ovom tvom ima toga dosta  8)
Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX

Ovo je sasvim prelijep gamemode,koristan i sve pohvale
9/10 ocjena :)
-> Ako želite da naručite SAMP/TS3/CS 1.6 Server ili Domene & Web Prostor,obratite nam se na stranicu,uz SAMP ili CS 1.6 dobivate besplatan TS3 Server s' ureÄ'ivanjem naÅ¡im..

https://www.facebook.com/hostingalpha/

Citat: CapponeX ッ poslato Decembar 10, 2017, 23:22:53 POSLE PODNE
Citat: Miki11 poslato Decembar 10, 2017, 22:30:41 POSLE PODNE
Citat: CapponeX ッ poslato Decembar 10, 2017, 22:06:51 POSLE PODNE
Ovo je athlone ona novija verzija sta je Traxx objavio bio je koriscen na force gaming,acuzio gaming i new gaming  8)
Nije, starija verzija ;)
Ajde brate nemoj da lazes ljude njih mozda mozes ali mene ne znam dobro mod i ima nekih stvari koji se poklapaju kao npr. tamo isto nije dovrsen posao grobar kao i na ovom tvom ima toga dosta  8)
Pa ja sam odande uzeo posao grobar, i jos nekoliko poslova i ovo cisto nisam stigao staviti CP di se tjelo doveze..

8/10
sᴜʟᴊᴋɪá´,, á´€á´...ɪs
ɢᴏá´...ɪsᴛᴇ: 2000
sᴀᴍᴘ ɪɢʀᴀᴍ: 5 ɢᴏá´...ɪɴᴀ
sᴋʀɪᴘᴛᴀɴᴊᴇᴍ sá´‡ ʙᴀᴠɪᴍ: 2 ɢᴏá´...ɪɴᴇ
ᴛʀᴇɴᴜᴛɴᴏ sᴋʀɪᴘᴛᴀᴍ ᴢᴀ ɴᴇᴋᴏɢ: ɴᴇ




Ima Jedan Problem u pwnu Inace Ovako Lep mod