[ABYSS RPG/DM]: MINE SYSTEM

Započeo Muma, Novembar 29, 2017, 18:50:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

pravi miner
@tema 9203942/10
sᴜʟᴊᴋɪá´,, á´€á´...ɪs
ɢᴏá´...ɪsᴛᴇ: 2000
sᴀᴍᴘ ɪɢʀᴀᴍ: 5 ɢᴏá´...ɪɴᴀ
sᴋʀɪᴘᴛᴀɴᴊᴇᴍ sá´‡ ʙᴀᴠɪᴍ: 2 ɢᴏá´...ɪɴᴇ
ᴛʀᴇɴᴜᴛɴᴏ sᴋʀɪᴘᴛᴀᴍ ᴢᴀ ɴᴇᴋᴏɢ: ɴᴇ

Citat: DaxyGrebo poslato Novembar 29, 2017, 22:16:54 POSLE PODNE
Au ovo je full, samo nema neke svrhe :D , mozda da je neki sistem na ovu foru ali da nije bas ovo sa minama.
Pa eto, možeš svašta raditi sa minama, miniraš prilaz da se orga zauzme npr, hvala. :D


Citat: ᴛᴀʟᴇ poslato Novembar 29, 2017, 22:22:52 POSLE PODNE
pravi miner
@tema 9203942/10
Hvala. :D

Sličan sistem sam ja uradio za propali Black Mountain prije sto godina  :D Svaka čast bruda samo joÅ¡ dodaj SetPlayerHealth(playerid, 0.0); da ga ubije kad izgine  :D
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Ovakvo neÅ¡to mi na uL DayZ imamo od 2013, 'Proximity Mine' (nagazna mina) i jako je korisno za killove, postaviÅ¡ ispod mrtvog tijela i čim netko doÄ'e lootati odleti u zrak  :P

Cool sys  ;D
Poslednja Izmena: Novembar 29, 2017, 22:44:10 POSLE PODNE od Ino42O
Software Developer

Citat: няÏ...Ñ•Ñ,αиσνιÏ, poslato Novembar 29, 2017, 22:33:04 POSLE PODNE
Sličan sistem sam ja uradio za propali Black Mountain prije sto godina  :D Svaka čast bruda samo joÅ¡ dodaj SetPlayerHealth(playerid, 0.0); da ga ubije kad izgine  :D
Nmp, nisam nikad vidio mine negdje pa rekoh ajde da uradim, a mislio sam tako ali ovako nekako mi najj, ako je već ranjen definitivno umire, a ako ima pancir onda ga može spasiti što je i realistično, hvala bruder. :D


Citat: Ino42O poslato Novembar 29, 2017, 22:41:40 POSLE PODNE
Ovakvo neÅ¡to mi na uL DayZ imamo od 2013, 'Proximity Mine' (nagazna mina) i jako je korisno za killove, postaviÅ¡ ispod mrtvog tijela i čim netko doÄ'e lootati odleti u zrak  :P

Cool sys  ;D
Nisam ni znao da imaš server ojj hahaha al' cool system baš i dobra ideja za mrtvo tijelo hah i thx. ;D

Citat: Ino42O poslato Novembar 29, 2017, 22:41:40 POSLE PODNE
Ovakvo neÅ¡to mi na uL DayZ imamo od 2013, 'Proximity Mine' (nagazna mina) i jako je korisno za killove, postaviÅ¡ ispod mrtvog tijela i čim netko doÄ'e lootati odleti u zrak  :P

Cool sys  ;D
Nisam ni znao da imaš server ojj hahaha al' cool system baš i dobra ideja za mrtvo tijelo hah i thx. ;D
[/quote]

Dap, samo od posla nisam stigao kontrolirati admin team kao ni ostatak managementa pa pomalo propada server, al podignuti ću ga ponovno, vjv nisi znao da imam server zato jer nije balkanski, ovdje jednostavno to ne uspijeva, tamo čim doÄ'e balkanac 99.98% da ima cheat, mislim realno, kako bi onda radilo ovdje ;0
Software Developer

Citat: Ino42O poslato Novembar 29, 2017, 23:27:47 POSLE PODNE
Citat
Citat: Ino42O poslato Novembar 29, 2017, 22:41:40 POSLE PODNE
Ovakvo neÅ¡to mi na uL DayZ imamo od 2013, 'Proximity Mine' (nagazna mina) i jako je korisno za killove, postaviÅ¡ ispod mrtvog tijela i čim netko doÄ'e lootati odleti u zrak  :P

Cool sys  ;D
Nisam ni znao da imaš server ojj hahaha al' cool system baš i dobra ideja za mrtvo tijelo hah i thx. ;D

Dap, samo od posla nisam stigao kontrolirati admin team kao ni ostatak managementa pa pomalo propada server, al podignuti ću ga ponovno, vjv nisi znao da imam server zato jer nije balkanski, ovdje jednostavno to ne uspijeva, tamo čim doÄ'e balkanac 99.98% da ima cheat, mislim realno, kako bi onda radilo ovdje ;0
Ma znam, mi smo propalitet žešći od naroda.. i da, ne igram na stranim i to ti je bolje što nije Balkanski, ja sam razmišljao Abyss da prebacim u dvojezičnu ali velika skripta tako da ima mnogo posla i odustao sam. :D




#A.J.

Ti si lood haha, svaki dan izbacuje neÅ¡to novo.  ??? 8) #likeaboss

Citat: Captain Foux poslato Novembar 30, 2017, 10:49:55 PRE PODNE
Ti si lood haha, svaki dan izbacuje neÅ¡to novo.  ??? 8) #likeaboss
E hvala hahahaha ma easy peasy, sad radim 2 moda odjednom tako da ću Abyss svaki drugi dan raditi :3

Svaka cast muma nemam reci kako odvaljujes ove sisteme
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Dobra ideja,dodaj jos neke funkcije ;)
[/center]

Neko naleti autom i ode u tri lepe, gj
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci