[ABYSS RPG/DM]: VEHICLE RENT SYSTEM

Započeo Muma, Novembar 27, 2017, 16:56:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav, da predstavim i sistem renta.
Sve što je potrebno jeste da odete do nekog mjesta za rent, a biti će ih po cijelom Los Santosu,
kucate /rentveh i birate što želite iznajmiti, trenutno sam dodao samo 3 vozila zbog testa, a biti će ih 10.
Vozilo će se stvoriti samo ukoliko imate novca da platite rent i ako ima goriva u firmi.
Svaki rent se ne kupuje posebno, već kada iznajmite najbliža rent firma tj. u radiusu od 500 metara će dobiti pola od cijene renta.
Biti će samo par firmi i 20ak mjesta za rent. Motorna vozila će se moći iznajmiti kao što sam rekao samo ukoliko ima goriva u firmi
dok bicikla može uvijek ali ako nema goriva u firmi onda firma ne dobija novac od renta(protiv abuse-a).

Nadam se da vam se sviÄ'a, ostavite vaÅ¡ utisak. :)

* Postoji i TextDraw ispod radara koji ispisuje vrijeme koliko je ostalo do isteka renta ali to sam uradio poslije nego sam slikao i dodao ostala vozila.




Poslednja Izmena: Februar 26, 2018, 17:45:48 POSLE PODNE od Muma187_






I ljudi dalje ne razumiju da RP nije kada u bajk moraš sipat gorivo ili ga upalit...

Lijepo je ovo.

Citat: Vantage poslato Novembar 27, 2017, 17:14:34 POSLE PODNE
I ljudi dalje ne razumiju da RP nije kada u bajk moraš sipat gorivo ili ga upalit...

Lijepo je ovo.
Pa i nema bajs gorivo, i ne pali se, ali ti nisi shvatio šta sam ja htio reći, ne bitno. Hvala. :)

Mozada da stavis da se ceka nekih 30sec dok dodje vozilo, ako je za rp server


To kad Muma uradti zna se da je profesionalizm svaka cast!
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Citat: Miki_Smith poslato Novembar 27, 2017, 17:31:48 POSLE PODNE
Mozada da stavis da se ceka nekih 30sec dok dodje vozilo, ako je za rp server
RPG/DM, vidiš u gornjem TDu valjda. :)

Citat: ScreaM poslato Novembar 27, 2017, 17:32:08 POSLE PODNE
Odlično,bar ja nisam ovo nigdje vidio ;D
Ima na NooBot-u ja mislim, uglavnom planirao sam ovo za Amethyst još prije pola godine ali eto... Hvala. :D

Citat: Roby Maper poslato Novembar 27, 2017, 17:35:35 POSLE PODNE
To kad Muma uradti zna se da je profesionalizm svaka cast!
Hvala. :D

Jos neka mapa kao auto salon samo pod imenom ' Rent A Car '
Super  ;)