Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Diablo Mapper poslato Septembar 27, 2020, 18:03:10 POSLE PODNE
Vaša ideja: Banka i Zlato Sa Strane uradio sam banku zlataru samo da mi se uradi da to pise ono ispod novca posot to en znam uradjeno je banka i zlatara!
Detaljno opisano (nije potrebno ako je već gore opisano dovoljno):Da pise koliko igrac trenutno ima para na banci i koliko ima zlata.Ako bude potrebno uradite vi bilo kakve textdrawove samo da radi to!
Jebes skriptera koji u 2020 godini ne zna kako napraviti textdraw za banku i zlato i to spojiti sa PlayerTextDrawSetString ili TextDrawSetString (u zavisnosti kakav ti je textdraw)

Aj pišite neke najjebenije ideje za poslove/sisteme, jucer sam se vratio na samp i prosto nemam ideju šta da odradim

Citat: Hazze poslato April 05, 2021, 09:05:56 PRE PODNE
Aj pišite neke najjebenije ideje za poslove/sisteme, jucer sam se vratio na samp i prosto nemam ideju šta da odradim
Potrosnja guma na autima
Akumulatori, zamena, odrzavanje, nitro koji se trosi i slicno.

Kamere da detektuju potjernice za vozila/igrace ako je izdat APB

Mobilni telefoni da imaju signal, pa da imaju i dark zone, repetitori da mogu da se gase i slicno

Razlicita vrsta goriva za vozila, ako sipas pogresno sjebes auto

Napravi da mozes da menjas texturu interiera, pa dodaj posao molera...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato April 05, 2021, 09:42:50 PRE PODNE
Potrosnja guma na autima
Akumulatori, zamena, odrzavanje, nitro koji se trosi i slicno.

Kamere da detektuju potjernice za vozila/igrace ako je izdat APB

Mobilni telefoni da imaju signal, pa da imaju i dark zone, repetitori da mogu da se gase i slicno

Razlicita vrsta goriva za vozila, ako sipas pogresno sjebes auto

Napravi da mozes da menjas texturu interiera, pa dodaj posao molera...
Ovo za gorivo je vec odradjeno, kad dodjem kući počet ću raditi. Ideje su super ;)

Ima neko nekakvu ideju za neki vip sys da je onako dobar da odradim

Imal neko system bilbord da objavi u pastebin

Ako moze neko da napravi Markere kao u fivem

Kao da je tesko napraviti markere

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Septembar 27, 2020, 18:16:20 POSLE PODNE
Jebes skriptera koji u 2020 godini ne zna kako napraviti textdraw za banku i zlato i to spojiti sa PlayerTextDrawSetString ili TextDrawSetString (u zavisnosti kakav ti je textdraw)
global TD za banku i zlato, mudro

Neko, neki dobar vip sistem da uradim, ali da nisu nekakvi bodovi i ta sranja



ako neko ima vremena da mi postavi ovde,kako da postavim da svi igraci imaju fs na oruziju kada se registruju

Nije vam ovo pijaca,da trazite da vam neko uradi,naucite nesto pa napraviti svoje.
Ovdje iskljucivo postavljate svoje ideje za druge skriptere,a ne prijave u socijalno.

Ubaciti komandu da se moze mjenjati textdraw , precizno , taj ko pravi textdraw ingame npr , napravi 3 razlicita tipa td-a i komanda koja ce mjenjati ta 3 tipa , pa kome se svidja stavi npr moderan , standard , deluxe i slicno.
slucaj obradit sud ce druze ne budi glup