Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Garaza Sistem npr. Kupis garazu za 50-150k (zavisi kakva je lokacija) i kupis alat za sklapanje auta i pise npr ovako


             Delovi za Tahoma:580.000$
i onda cekas 10h (nemoras biti ig) da se auto sklopi
If computers have no doors or fences, who needs Windows and Gates?

Aky

*

Sistem pljackanja prodavnica kao u Gta 5 :D
~ Phototshop | Developer (Beginer) |Mapper ~
~ GFX Design ~


~ Radovi ~
~ Dodat cu kad mi se bude dalo :D ~

~ SA-MP Player - Since 2013 ~
~ MAPPER - Since 2017 ~
~ PHOTOSHOP - Since 2017 ~



Respect for : Galardo


~ Contact : ~
~ Insta: Akxy16 ~


Pozete mi poslati neki program za da prevedim mod na drugi jezik ?

Citat: Matrix23 poslato Oktobar 12, 2019, 11:00:19 PRE PODNE
Pozete mi poslati neki program za da prevedim mod na drugi jezik ?
pawmo/sublime text :D

doslovce nema programa za prevodjenje. udjes u skriptu i prevodis.

Citat: Aky poslato Oktobar 05, 2019, 12:19:48 POSLE PODNE
Sistem pljackanja prodavnica kao u Gta 5 :D
Imas neki video primjera kako se pljacka prodavnica?


Citat: j0van poslato Septembar 20, 2019, 13:06:11 POSLE PODNE
Garaza Sistem npr. Kupis garazu za 50-150k (zavisi kakva je lokacija) i kupis alat za sklapanje auta i pise npr ovako


             Delovi za Tahoma:580.000$
i onda cekas 10h (nemoras biti ig) da se auto sklopi

Jednostavno napravit sistem sklapanja auta pod uslovom da imas svoju garazu, kad platis za sklapanje auta, stavis da ne moze igrac da udje u garazu 24h/2dana ali mu odmah das auto u garazu ali da ne moze do njega jer se 'kao pravi', jer mislim da stvarno nema potrebe za tajmerima i tim govnima, jer nece samo 1 igrac sigurno sklapati auto nego desetine/stotine, sad zamisli tajmere..

Citat: senpai poslato Novembar 24, 2019, 16:50:56 POSLE PODNE
Imas neki video primjera kako se pljacka prodavnica?

@senpai

Ni ja nisam nikada gledao kako se pljačka u GTA V, ali možda je ovo. (https://www.youtube.com/watch?v=thBln0SbyxE)

Ako je tako kao na video, onda je dosta lagano i napraviš sistem za 10-20 minuta ako je ono osnovno.
Poslednja Izmena: Novembar 24, 2019, 16:59:04 POSLE PODNE od Spooky.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Spooky. poslato Novembar 24, 2019, 16:56:32 POSLE PODNE
@senpai

Ni ja nisam nikao gledao kako se pljačka u GTA V, ali možda je ovo. (https://www.youtube.com/watch?v=thBln0SbyxE)

Ako je tako kao na video, onda je dosta lagano i napraviš sistem za 10-20 minuta.
Ako je na taj nacin nije tesko, samo treba poseban interier i za kasu poseban objekt kreirati i definisati ga,
te koristiti streamer opciju
forward OnPlayerShootDynamicObject(playerid, weaponid, STREAMER_TAG_OBJECT:objectid, Float:x, Float:y, Float:z);

STREAMER_TAG_OBJECT:objectid
umjesto toga staviti objekt kase, tjst kako ste ga definirali to ime stavite tu

i kad upuca samo kreirate tajmer od 60 sekundi da se novac stvori ali da se alarmira lspd, poslije toga tajmera unistiti ga i staviti da isti igrac robati preko gettime-a nekih 30min.

dajte neku ideju, smor ovih dana :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Pa eto ti je gore. @Vasic
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Vaša ideja: Postavi Lidera u dialogu
Detaljno opisano:kada se kuca na primer /postavilidera da izbaci dialog sa svim organizacijama i kad kliknes na neku org da izbaci kom id zelite da setate lidera i kad kliknete enter da vam seta tu org za koju ste izabrali da neki lik dobije lidera te org.
SkripterOnDuty - Upperland  OGC

Citat: EnergyScript poslato Decembar 21, 2019, 00:05:39 PRE PODNE
Vaša ideja: Postavi Lidera u dialogu
Detaljno opisano:kada se kuca na primer /postavilidera da izbaci dialog sa svim organizacijama i kad kliknes na neku org da izbaci kom id zelite da setate lidera i kad kliknete enter da vam seta tu org za koju ste izabrali da neki lik dobije lidera te org.
Jednostavno za uraditi ali dobra ideja, nisam siguran da sam to igde video verovatno jer ne postoji poenta za to iskreno, ali da, svakako lepo imati.

Citat: Djuk1c poslato Decembar 21, 2019, 01:20:14 PRE PODNE
Jednostavno za uraditi ali dobra ideja, nisam siguran da sam to igde video verovatno jer ne postoji poenta za to iskreno, ali da, svakako lepo imati.
yub, i jos modova to ima

Dosla mi je ideja da ubacim NPC-eve iz Singleplayera u samp mod da li neko ima tu skriptu vec napravljenu i da li je moguce to da se uradi posto
pravim RP server i mislim da je to dobra ideja  :)