Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Nije lose ovo za spavanje samo malo drugacije, na primer napravis Umor i kad igrac radi neki posao to mu se puni i stigne mu poruka Moras na spavanje umoran si i sad neko kratko spavanje 5 min i onda opet da radi posao.Iskreno za bas neki RolePlay server je dobra stvar,ja sam razmisljao to da uradim na mom serveru al nikom se ne svidja...

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Novembar 16, 2017, 00:01:39 PRE PODNE
SES system! Al ne ozbiljno zamisli koliko cak tijendzera provodi vreme igrajuci samp zamisli kako bi im udovoljili kada bi sklopili actore i animacije i attach objekte da uzivaju i da je**u nesto u zivotu makar i virtuelno :D

decko bog

Ako vec svi trazite sistem spavanja, moze da se uradi dok je igrac afk prebaci ga u krevet i on kao spava (samo dok je afk)
npr. kad ukuca komandu /offafk on se probudi  ::)

lelelelele..

Citat: Andrijevic poslato Decembar 06, 2017, 14:44:49 POSLE PODNE
Ako vec svi trazite sistem spavanja, moze da se uradi dok je igrac afk prebaci ga u krevet i on kao spava (samo dok je afk)
npr. kad ukuca komandu /offafk on se probudi  ::)

lelelelele..
na tako nesto sam ja i mislio
@Official Facebook: Jhonny Marley
@Official Steam: xXmarleyXx
@Official Instagram: __sikiric__
@MOJI RADOVI:
@RAD 1: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=117701.0


Vaša ideja: Prison RPG
Detaljno opisano (nije potrebno ako je već gore opisano dovoljno):Barao sam prison gamemodove i video sam da nema mnogo i to stoj postoje su starije od 4 god.Zato ideja je ako neko ima vremena da napravi Prison roleplay gamemoda,sa organizacije,poslovi slican ko normalni rp sta ima,isto nemora da je gamemode 100% uraden samo basic stvare da ima,ali ipak da lici na nesta.

Citat: Snike02 poslato Decembar 07, 2017, 13:29:35 POSLE PODNE
Vaša ideja: Prison RPG
Detaljno opisano (nije potrebno ako je već gore opisano dovoljno):Barao sam prison gamemodove i video sam da nema mnogo i to stoj postoje su starije od 4 god.Zato ideja je ako neko ima vremena da napravi Prison roleplay gamemoda,sa organizacije,poslovi slican ko normalni rp sta ima,isto nemora da je gamemode 100% uraden samo basic stvare da ima,ali ipak da lici na nesta.

Ne bi ti ta vrsta moda donela igrace na balkanu,pogotovo sto vecina servera sada ima u zatvoru posao, dvoriste itd....

Dobro ali takav gamemode nije za igrace,nego je za zabave ti sigurno nema da povuces 100 igraca u soba sta sobira 50 igraca,ovakvi gamemodove su za zabava i mislim da ce da bude interesantno,ako ti je za igraca pravi kakvi oces servera,ali nije sve do igraca,tuku je do 10-15 dobri redovnih sa koj imash zabavu.

Pre dok nije bilo ove teme "ideje za skriptere" ja ispisem ideje a vi pisete nismo mi glupi da ne znamo sami da smislimo,e sad se snalazite dok ja imam 16kb u notepadu ideja <3

Citat: â"‹â'ºâ"‡â'¸â'ºâ"‰â'¾ âœ"ッ poslato Decembar 11, 2017, 17:51:08 POSLE PODNE
Pre dok nije bilo ove teme "ideje za skriptere" ja ispisem ideje a vi pisete nismo mi glupi da ne znamo sami da smislimo,e sad se snalazite dok ja imam 16kb u notepadu ideja <3
koga boli kurac sto ti pises svoje ideje i sto imas 16kg u notepadu ideja realno, ovo je pdf ako hoces nekome predloziti ideju a ne za neko hvalenje i kurcenje
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=116239.msg792794#msg792794 date=1513026973]
Citat: â"‹â'ºâ"‡â'¸â'ºâ"‰â'¾ âœ"ッ poslato Decembar 11, 2017, 17:51:08 POSLE PODNE
Pre dok nije bilo ove teme "ideje za skriptere" ja ispisem ideje a vi pisete nismo mi glupi da ne znamo sami da smislimo,e sad se snalazite dok ja imam 16kb u notepadu ideja <3
koga boli kurac sto ti pises svoje ideje i sto imas 16kg u notepadu ideja realno, ovo je pdf ako hoces nekome predloziti ideju a ne za neko hvalenje i kurcenje
Hvalim se zato sto je pola vas pisao "Sta ti imas pisat ideje ko da ja ne znam sam smislit",vidim kako sami smisljate :)

Citat: â"‹â'ºâ"‡â'¸â'ºâ"‰â'¾ âœ"ッ poslato Decembar 11, 2017, 22:42:56 POSLE PODNE
Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=116239.msg792794#msg792794 date=1513026973]
Citat: â"‹â'ºâ"‡â'¸â'ºâ"‰â'¾ âœ"ッ poslato Decembar 11, 2017, 17:51:08 POSLE PODNE
Pre dok nije bilo ove teme "ideje za skriptere" ja ispisem ideje a vi pisete nismo mi glupi da ne znamo sami da smislimo,e sad se snalazite dok ja imam 16kb u notepadu ideja <3
koga boli kurac sto ti pises svoje ideje i sto imas 16kg u notepadu ideja realno, ovo je pdf ako hoces nekome predloziti ideju a ne za neko hvalenje i kurcenje
Hvalim se zato sto je pola vas pisao "Sta ti imas pisat ideje ko da ja ne znam sam smislit",vidim kako sami smisljate :)

opet, koga boli kurac? :D

nikog,a najvise je zao ovim sto su to pisali a sad ovde traze ideje a procitaju ovo moje xd  :D :D


Citat: â"‹â'ºâ"‡â'¸â'ºâ"‰â'¾ âœ"ッ poslato Decembar 11, 2017, 23:06:06 POSLE PODNE
nikog,a najvise je zao ovim sto su to pisali a sad ovde traze ideje a procitaju ovo moje xd  :D :D
ova tema je kreirana da pomogne a ne za neko kurcenje hvalenje sta vec, ako zelis nekakvu ideju iznijeti iznesi, ako ne, ne pisi nista
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Vaša ideja:Struja u gradu ili na nekom drugom mestu
Detaljno opisano (nije potrebno ako je već gore opisano dovoljno):Kao objekti lampe i ulicna svetla da imaju izmapani po gradu i da ima negde dovod gde se moze to sve iskljuciti jednom komandom onda kad neko iskljuci da se svi ti objekti obrišu ili nešto tako ali da postoji kao alat za to gašenje struje prije pljačke banke ili nečega drugog...
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737