Dokle Vise Ce Sistem Da Puca...

Započeo NenoX'99, Novembar 07, 2017, 22:04:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Odradim sistem,ni jedno azuriranje ne odradim,instaliram programe sa official sajtova i uz login skidam sta jos mi treba i registrujem program.Sistem za par nedelja pukne jednostavno,baguje previse,sam se restartuje blue screen...
Isto sve uradim samo azuriram sistem,opet isto se desava...
Imatel kakav savet za ovo,jer j*beno mi odu projekti kao BalkanRP,a sto je jos vaznije Matrice,textovi i zavrseni projekti....
Ko zna nek helpa,fala unapred  :(

Ps.LapTop je za muzicku produkciju,poseduje Inel DualCore na 2.16ghz,neku graficku (nmp klja tacno),3GB Rama,dobro hladjenje i napajanje.DELL D620 je u pitanju...

Verovatno ti je problem do tog operativnog sistema ili ti je nesto hard disk zajeban. Jer ja sam ranije koristio win 7 koji je bio usran skroz, nakon par dana koriscenja izadje mi "dwm.exe not responding". Jednostavno sam se prebacio na windows 10 (sa MediaCreationTool) koji radi savrseno.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Jako si malo informacija dao o samom kompjuteru da bi ti pomogli. Koji windows imaš? Koji pack? 64 & 32 bit ?

btw. zašto ne radiš ažuriranja? ???

Citat: SejnurHD poslato Novembar 07, 2017, 23:10:02 POSLE PODNE
Verovatno ti je problem do tog operativnog sistema ili ti je nesto hard disk zajeban. Jer ja sam ranije koristio win 7 koji je bio usran skroz, nakon par dana koriscenja izadje mi "dwm.exe not responding". Jednostavno sam se prebacio na windows 10 (sa MediaCreationTool) koji radi savrseno.
Posedujem Win 10 Pro,original sa kljucem i licencom jer to imam preko firme

Citat: Rile poslato Novembar 08, 2017, 00:22:08 PRE PODNE
Jako si malo informacija dao o samom kompjuteru da bi ti pomogli. Koji windows imaš? Koji pack? 64 & 32 bit ?

btw. zašto ne radiš ažuriranja? ???
Win 10 Pro sa licencom,32bit,
Probao da vidim dal ce sta biti drugacije bez azuriranja xD

Iskreno, moj ti je savet da se vratiš na sedmicu jer je stabilnija i pogodnija za korisnika ... desetka je sranje u boji.

Prvo probaj to sto ti je Rile rekao, ako ti i dalje bude izbacivao tu gresku (plavi ekran) onda ti je verovatno nesto do hard diska.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

El moze biti da je povucen los drajver za procesor,da vratim onaj sa cda,opet se desava isto na win 10

"povučen" loš drajver? Nisam te najbolje razumeo.

Citat: Rile poslato Novembar 08, 2017, 13:17:44 POSLE PODNE
"povučen" loš drajver? Nisam te najbolje razumeo.
Da je sistem pri azuriranju azurirao neki drajver za procesor,koji nije dobar za procesor,pa da instaliram a cd-a drajvere njegove,na to mislim

Citat: NenoX'99 poslato Novembar 08, 2017, 14:30:27 POSLE PODNE
Citat: Rile poslato Novembar 08, 2017, 13:17:44 POSLE PODNE
"povučen" loš drajver? Nisam te najbolje razumeo.
Da je sistem pri azuriranju azurirao neki drajver za procesor,koji nije dobar za procesor,pa da instaliram a cd-a drajvere njegove,na to mislim
sistem ne bi azurirao drajver za procesor ako to nije potrebno, azuriranje znaci poboljsanje, updejtovanje, kako da ti objasnim, kontas, tako da su minimalne sanse da ti nasteti

Citat: Rile poslato Novembar 08, 2017, 00:52:20 PRE PODNE
Iskreno, moj ti je savet da se vratiš na sedmicu jer je stabilnija i pogodnija za korisnika ... desetka je sranje u boji.
hahahahahahahahahahahaha, el se ti drogiras, w10 u mnogo stvari bolji, em sto svi sad optimizuju drajvere za w10, sviju boli k za w7 itd
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=116091.msg776040#msg776040 date=1510150824]
Citat: NenoX'99 poslato Novembar 08, 2017, 14:30:27 POSLE PODNE
Citat: Rile poslato Novembar 08, 2017, 13:17:44 POSLE PODNE
"povučen" loš drajver? Nisam te najbolje razumeo.
Da je sistem pri azuriranju azurirao neki drajver za procesor,koji nije dobar za procesor,pa da instaliram a cd-a drajvere njegove,na to mislim
sistem ne bi azurirao drajver za procesor ako to nije potrebno, azuriranje znaci poboljsanje, updejtovanje, kako da ti objasnim, kontas, tako da su minimalne sanse da ti nasteti

Citat: Rile poslato Novembar 08, 2017, 00:52:20 PRE PODNE
Iskreno, moj ti je savet da se vratiš na sedmicu jer je stabilnija i pogodnija za korisnika ... desetka je sranje u boji.
hahahahahahahahahahahaha, el se ti drogiras, w10 u mnogo stvari bolji, em sto svi sad optimizuju drajvere za w10, sviju boli k za w7 itd
Kontam ja sta hoces reci,ali su stari drajveri za procesor pa da mozda nije nalepio neki drugi drajver pa da nije bas najbolji za peocesor

Uradio sam Win 7,prodao laptop,sutra kupac dolazi da ga nosi,pa nek se on jebe ako ga bude zezalo mene nece vise xD

Ps. Hvala svima na pomoci

@tema Lock!