Admin System v0.2

Započeo Shomyy, Novembar 06, 2017, 20:40:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Sta ce ti adminduty u enumatoru ?  ::)
{ 'HTML, PHP, CSS, JAVASCRIPT, PAWN, C#' }

while(alive) code;

Citat: #Comi poslato Novembar 07, 2017, 14:46:55 POSLE PODNE
Sta ce ti adminduty u enumatoru ?  ::)
Zasto da ne? :D Sve jedno radi, ne pravi problem :) Inace znam da sam mogao preko new al' eto
Koji kurac?

Facebook - Klik



Gle ovamo, kada radis ovakav tip skripte znaci trudi se da sto optimizovanije bude

[pawn]new PlayerInfo[MAX_PLAYERS][pInfo];
new String[128], Float:SpecX[MAX_PLAYERS], Float:SpecY[MAX_PLAYERS], Float:SpecZ[MAX_PLAYERS], vWorld[MAX_PLAYERS], Inter[MAX_PLAYERS];
new IsSpecing[MAX_PLAYERS], Name[MAX_PLAYER_NAME], IsBeingSpeced[MAX_PLAYERS],spectatorid[MAX_PLAYERS];
new Muted[MAX_PLAYERS];
new TimerZatvor[MAX_PLAYERS];[/pawn]
Koristis previse varijabli moze se dosta toga smanjiti takodje koristi bool ako nemas vise od 1 za postavljanje msm na tipa[pawn]primer = 1  ili primer = 0, tu bool:[/pawn]

[pawn]

//Cemu ovo sluzi?? o.O
new FS[][] =
{
    "filterscript1",
    "filterscript2",
    "filterscript3"
};

//foreach koristi od sad ovako:
foreach(new i : Player) umesto foreach(Player, i)

[/pawn]

Inace za sscanf parametre ti preporucujem za id da ide "i" umesto "u" po meni bolje.
Sve u svemu nije lose dobra FS posluzice :D

Not bad, aj iskoci na fb
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Nisam gledao code, ali za pola ovih komandi treba sistem toga, npr gorivo, portanje do imovine, jail... :D

Citat: Muma420 poslato Novembar 08, 2017, 03:14:53 PRE PODNE
Nisam gledao code, ali za pola ovih komandi treba sistem toga, npr gorivo, portanje do imovine, jail... :D
Da znam, zato ni nisam uradio to, uradio sam samo one koje se mogu uraditi, uradio sam i jail ali mi je jail u enterijeru nekom, to ce valjda neko znati promeniti bar enterijer posto komanda nema bug :)
Koji kurac?

Facebook - Klik



Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Novembar 07, 2017, 22:20:01 POSLE PODNE
Gle ovamo, kada radis ovakav tip skripte znaci trudi se da sto optimizovanije bude

[pawn]new PlayerInfo[MAX_PLAYERS][pInfo];
new String[128], Float:SpecX[MAX_PLAYERS], Float:SpecY[MAX_PLAYERS], Float:SpecZ[MAX_PLAYERS], vWorld[MAX_PLAYERS], Inter[MAX_PLAYERS];
new IsSpecing[MAX_PLAYERS], Name[MAX_PLAYER_NAME], IsBeingSpeced[MAX_PLAYERS],spectatorid[MAX_PLAYERS];
new Muted[MAX_PLAYERS];
new TimerZatvor[MAX_PLAYERS];[/pawn]
Koristis previse varijabli moze se dosta toga smanjiti takodje koristi bool ako nemas vise od 1 za postavljanje msm na tipa[pawn]primer = 1  ili primer = 0, tu bool:[/pawn]

[pawn]

//Cemu ovo sluzi?? o.O
new FS[][] =
{
    "filterscript1",
    "filterscript2",
    "filterscript3"
};

//foreach koristi od sad ovako:
foreach(new i : Player) umesto foreach(Player, i)

[/pawn]

Inace za sscanf parametre ti preporucujem za id da ide "i" umesto "u" po meni bolje.
Sve u svemu nije lose dobra FS posluzice :D
Hvala za savete :) ono filterscript1... to je za restart, reload filterscripti :) Za new to za spec, proveri spec komandu, napisao sam da to ja nisam radio :D Koja je razlika izmedju ta dva foreacha :) Hvala
Koji kurac?

Facebook - Klik



Uradjene komande:

/makeadmin /ban /kick /slap /dajsvima /cc /ah /spec /specoff /aport /jetpack /aduty /apopravi /mute /unmute /freeze /unfreeze /rtc /setskin /goto /svimaheal /svimapancir /aoruzije /podesinovac /warn /unwarn /ubijsve /kill /server /unban /a /ajail

BICE JOS KOMANDI U NAREDNIM UPDATES
Koji kurac?

Facebook - Klik



Ovaj foreach sto ti je zivkovic poslao se sada tako koristi, abdejtaj verziju foreacha
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic2405 poslato Novembar 08, 2017, 10:07:02 PRE PODNE
Ovaj foreach sto ti je zivkovic poslao se sada tako koristi, abdejtaj verziju foreacha
Aha, hvala :)
Koji kurac?

Facebook - Klik



UPDATE

Dodane komande - /podesivreme /nitro /gethere /rac /unjail


Pastebin - https://pastebin.com/s1PyXgZa
Poslednja Izmena: Novembar 08, 2017, 11:28:33 PRE PODNE od Shomy Script
Koji kurac?

Facebook - Klik



Pa skoro sve te komande su uzete iz admin sistema koje je radio greedy.amx ili netko drugi. Ne znam što je ovdje odlično...
Poslednja Izmena: Novembar 08, 2017, 16:02:14 POSLE PODNE od Bolex_
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Citat: Bolex_ poslato Novembar 08, 2017, 15:57:13 POSLE PODNE
Pa skoro sve te komande su uzete iz admin sistema koje je radio greedy.amx ili netko drugi. Ne znam što je ovdje odlično...
Druze ne proseravaj se, ni jedna komanda nije iz nekog drugog sistema ili moda
Koji kurac?

Facebook - Klik



Ne verujem da je ovo radjeno od 0. Gde ti je define za MAX_VEHICLES? Define za MAX_PLAYERS kao da ne postoji (jer ga uopste nema). Define za MAX_PLAYER_NAME? Takodje komande su sve slicne kao i u svakom admin sistemu.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: SejnurHD poslato Novembar 08, 2017, 18:48:34 POSLE PODNE
Ne verujem da je ovo radjeno od 0. Gde ti je define za MAX_VEHICLES? Define za MAX_PLAYERS kao da ne postoji (jer ga uopste nema). Define za MAX_PLAYER_NAME? Takodje komande su sve slicne kao i u svakom admin sistemu.
Koristio sam to sve... Od 0 je druze ne proseravaj se, moja struktura koda, sto je I kod vecina, a kakve komande trebaju da budu? Nemate uopste ni malo mozga... SVE JE OD 0 NE PROSERAVAJTE SE
Koji kurac?

Facebook - Klik