[Pomoc] Pocetnik

Započeo Blazey, Novembar 05, 2017, 17:29:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Koji su mi potrebni programi.
Zelim bas ono fino da mi objasnite da pocnem s tim pocetak , programa kako mu provjeravati free kako radim i sve.
Znaci zelim fino objasnjenje , koje u mogucnosti fino da objasni , hvala dobrim ljudima ako jos takvi ima.
Raspolozen sam skroz za to a i trebam sad nesto da radim , pa zelio bi jos vise pomoci.
Hvala unaprjed , i fkt ko zeli pomoci nek pomogne. A ovi sto skupljaju postove , nemojte beze ocekujem pomoc od pravi ljudi.

Druze, o čemu pričaš?
Graphic & Web Designer

Citat: Ognjenð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Novembar 07, 2017, 06:14:51 PRE PODNE
Druze, o čemu pričaš?
Ne znam jedino ako si corav pa ne mozes procitati , onda ne trebas ni skupljat postove.

Web programiranje? Preporučujem ti da se za početak baciš na osnove htmla, skini ADOBE DW i kreni sa učenjem. Vremenom samo sve dolazi, imaš youtube kao osnovni vid literature. Srećno.

Citat: Rile poslato Novembar 08, 2017, 00:20:18 PRE PODNE
Web programiranje? Preporučujem ti da se za početak baciš na osnove htmla, skini ADOBE DW i kreni sa učenjem. Vremenom samo sve dolazi, imaš youtube kao osnovni vid literature. Srećno.
Hvala ovo mi je trebalo.

Citat: SviZZ. poslato Novembar 07, 2017, 23:48:54 POSLE PODNE
Citat: Ognjenð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Novembar 07, 2017, 06:14:51 PRE PODNE
Druze, o čemu pričaš?
Ne znam jedino ako si corav pa ne mozes procitati , onda ne trebas ni skupljat postove.
Druže, nisam ja ćorav, već pre nego što objaviš pročitaj malo i sklopi rečenicu kako valja, prebacuješ se sa jedne na drugu temu i nisi napisao za šta ti konkretno treba pomoć, web programiranje je širok pojam, poz
Graphic & Web Designer

Citat: Ognjenð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Novembar 09, 2017, 12:57:13 POSLE PODNE
Citat: SviZZ. poslato Novembar 07, 2017, 23:48:54 POSLE PODNE
Citat: Ognjenð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Novembar 07, 2017, 06:14:51 PRE PODNE
Druze, o čemu pričaš?
Ne znam jedino ako si corav pa ne mozes procitati , onda ne trebas ni skupljat postove.
Druže, nisam ja ćorav, već pre nego što objaviš pročitaj malo i sklopi rečenicu kako valja, prebacuješ se sa jedne na drugu temu i nisi napisao za šta ti konkretno treba pomoć, web programiranje je širok pojam, poz

Čovjek ti je sve rekao, i svaki vid pomoći trebaš prihvatiti ne da ti neko u milimetar sve objasni....

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."