SA-MP 0.3.8 RC (nova verzija)

Započeo Contixo, Novembar 04, 2017, 13:13:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Tacno sto lik kaze za virus..
Probao sam preko 1k nece..



Citat: ☢ χÏ...ηdÑ"я_ ☢ poslato Novembar 05, 2017, 15:43:24 POSLE PODNE
Nek mi admin sta vec ko mi je edit post popusi kurac
banned haaahahhahhah debilcina :D

@CEKAMO VEHICLE SKINS ^__^

Citat: DeitY poslato Novembar 05, 2017, 16:02:35 POSLE PODNE
Citat: ☢ χÏ...ηdÑ"я_ ☢ poslato Novembar 05, 2017, 15:43:24 POSLE PODNE
Nek mi admin sta vec ko mi je edit post popusi kurac
banned haaahahhahhah debilcina :D

@CEKAMO VEHICLE SKINS ^__^

i weapons! i custom .txd fajlovee svašta nešto hahaha

Znacii i ovde se vodi konverzacija pa kako vam se inace cini jel neko nesto pokusavao zasad ili? :D
Ja vise ne znam gde cu jurim po glavnom forumu ko lud da pisem kalcoru pm oko bagova jel nasao jos neko nesto za zasad bilo bi dobro da se coveku sto pre prijavi.
@DeitY  kada planirate vi sa SkillArenom ovo ubacivanje odma posle izlaska finala ili?

Konacno veliki pomak posle toliko vremena, definitivno se posle ovog vrijedi opet posvetiti sampu. Videcemo sta ce jos biti na finalnoj verziji.

Citat: DeitY poslato Novembar 05, 2017, 16:02:35 POSLE PODNE
Citat: ☢ χÏ...ηdÑ"я_ ☢ poslato Novembar 05, 2017, 15:43:24 POSLE PODNE
Nek mi admin sta vec ko mi je edit post popusi kurac
banned haaahahhahhah debilcina :D

@CEKAMO VEHICLE SKINS ^__^

@DeitY  buraz mi se zali kaze uzo auto prije 2 dana nikad mu spawnat valjda uvjek na farmi zbog limita od 2000 haha

#A.J.


Citat: Captain Foux poslato Novembar 05, 2017, 18:41:56 POSLE PODNE
Mislim da je suvišno pričati, 2000 slotova ili ništa.. :D

@DeitY   http://noobot.info/uploader/image.php?di=BF3K

Cekamo 2k! :D Obaramo odma na SA hahahhaha :D

@ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,,  s'obzirom da je RC verzija jos pre testing, tek kad izadje r1 ubacicu, tj official najava.. takodje sad ni nema za linux, digao asm windows server samo da testam skinove

Odlican update, napokon neka veca promena u sampu bilo bi top da dodaju jos vozila novih.
Sa ovim updateom server mogu dosta novih stvari da odrade a jos kad bi vozila bila pfff...pa da serveri prave neke kao DLCove poput u GTA V ih majko moja :D

Citat: DeitY poslato Novembar 05, 2017, 19:13:34 POSLE PODNE
@ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,,  s'obzirom da je RC verzija jos pre testing, tek kad izadje r1 ubacicu, tj official najava.. takodje sad ni nema za linux, digao asm windows server samo da testam skinove
Pa to te pitam jer i ja planiram posto radim na projektu da otvaram sa ovom verzijom tako da praticu stanje na SA kakvo ce biti ukoliko update izadje u skorije vreme.

#A.J.

Citat: DeitY poslato Novembar 05, 2017, 19:13:34 POSLE PODNE
Citat: Captain Foux poslato Novembar 05, 2017, 18:41:56 POSLE PODNE
Mislim da je suvišno pričati, 2000 slotova ili ništa.. :D

@DeitY   http://noobot.info/uploader/image.php?di=BF3K

Cekamo 2k! :D Obaramo odma na SA hahahhaha :D

@ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,,  s'obzirom da je RC verzija jos pre testing, tek kad izadje r1 ubacicu, tj official najava.. takodje sad ni nema za linux, digao asm windows server samo da testam skinove

De ti vidi može l' šta preko štele, koji levelčić i koja banka, pa ti onda pričaj šta 'oš hahahah :D :D
@DeitY

Kad budete spojili kvalitet i kvantitet, tada cu da spustim kapu. Dzaba mnogima ovaj update.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SlavicBeast poslato Novembar 05, 2017, 22:29:52 POSLE PODNE
Kad budete spojili kvalitet i kvantitet, tada cu da spustim kapu. Dzaba mnogima ovaj update.

@SlavicBeast rekao sam i ja da se ne pruza mnogo mogucnosti sa skinovima, attach objekti neki i detaljnije bande/mafije, takodjer ukoliko bi dosla vozila malo bi bilo modernije i bolje, iako bi mnogi bruku stvari ubacivali i stvarali jos veci lag, naravno najvise se moze iskoristiti sa objektima (kao sto je na Noobotu ajfelov toranj), i tako slicno.