SA-MP 0.3.8 RC (nova verzija)

Započeo Contixo, Novembar 04, 2017, 13:13:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ljudi, izašla je nova verzija sa-mpa, Kalcor je jutros izbacio na službenom sa-mp forumu temu - link.

Detalje možete pročitati tamo, ono što vam ukratko mogu reći je da ovaj update ima novinu oko server-side custom modela koji će moći biti ubačeni na server. Kako je Kalcor napisao oko 10 hiljada novih skin-modela (kako sam ja razumio) i oko 29 hiljada drugih modela.

Igrači bi ulaskom na server skidali sve te modele koji bi bili spašeni u neki folder od SA-MPa na računaru i sl.

Šta vi mislite o svemu ovome? Konačno je izašla nova verzija sa-mpa a ja mislim da ovo oko modela nije mala stvar te da se jako dobre stvari mogu uraditi!

Ako sam dobro razumeo na ulazu se skidaju modovi?
Pa to je kao MTA.

Citat: Linsco poslato Novembar 04, 2017, 13:18:06 POSLE PODNE
Ako sam dobro razumeo na ulazu se skidaju modovi?
Pa to je kao MTA.

Da, pri ulazu se skidaju i prebacuju u neki SA-MP folder, ali ne modovi nego samo modeli.

Update kida, ovo se čekalo, još da hoće poraditi na client anticheat-u bilo bi ekstra, kao MTA, ne možeš otvoriti launcher ukoliko imaš sumnjive fajlove. :)

EDIT: I da pomjeri limite vozila i slično, 2000 je malo realno...
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2017, 13:33:33 POSLE PODNE od Muma420

To za vozila jeste, ali update pokidao. Sad ce svi ucit radit modele haha, novi pdf :D

Daa, prejako je. Još taj neki anticheat za skeniranje fajlova kao što Muma kaže i vrh!

Još kad bi sredio Kalcor onu sugeriranu listu što ljudi pišu bilo be pre pre predobro :D



Citat: DeitY poslato Novembar 04, 2017, 14:17:03 POSLE PODNE
hypeee
VEOMAA

Kazu ljudi sranje im sto sve vise vuce na MTA:
EVO MOG ODGOVORA

Tu vam je models folder jel?
Znaci VLASNIK ubacuje skinove koje zeli, ako on nece ubacit niko nece morat da ih skida logicno.
Tebi ako se ne svidjaju custom modeli napravi svoj srv bez njih...

@tema NZM JEL GORE PISE ALI NE MORA REPLACE MODEL MOZE DODAT POTPUNO NOVI MODEL...

Meni se ne svidja iskreno...

Ne znam, nekako mi je zanimljivo bez modova.

A msm da ne mogu vozila da se moduju, nsm siguran, ako mogu onda je do jaja.

Bolje da su slotove prosirili (sto ce i vrv) ili da su side ac dodali
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic2405 poslato Novembar 04, 2017, 14:25:31 POSLE PODNE
Meni se ne svidja iskreno...

Ne znam, nekako mi je zanimljivo bez modova.

A msm da ne mogu vozila da se moduju, nsm siguran, ako mogu onda je do jaja.

Bolje da su slotove prosirili (sto ce i vrv) ili da su side ac dodali

Nije modovanje nego dodavanje novih modela... znaci nije nikakav replacement za postojece stvari nego samo dodaci!

Do 10 hiljada skinova i do 29 hiljada drugih modela...


Ja licno nisam ljubitelj modela, vise volim default stvari na svom serveru. Staromodan sam sto se tice izgleda. Mada je u svakom slucaju to odlicna stvar.U svakom slucaju jedva cekam da uhvatim vremena da napravim nesto.


“Without requirements or design, programming is the art of adding bugs to an empty text file.” - Louis Srygley

#A.J.

10k novih skin-modela ?
pa ko će to prebrojat hahah, inače update otkinuo, sad će bit' prava jebačina, zajebaće GTA V :D

Citat: Captain Foux poslato Novembar 04, 2017, 15:28:07 POSLE PODNE
10k novih skin-modela ?
pa ko će to prebrojat hahah, inače update otkinuo, sad će bit' prava jebačina, zajebaće GTA V :D
Mozes dodat 10k novih modela, auta, texture, skinove i jos pun kurac stvari.. :D