Revolution Roleplay

Započeo Steve, Avgust 21, 2010, 01:44:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Sta ti pricas, ovo je po meni jedan od najboljih oglasa servera, i takoder ima IPa -.-.. vidi kraj

IP: 188.72.226.236:7777
Forum: http://www.r-rp.com/

edit: editao si post lol
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2010, 11:59:08 PRE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


ZicMortal


Sta bi bilo sa geniusom, ja sam genius zatvorio i sad pomazem ovom serveru, tj. stavio sam samo da je GG zatvoren i da pomaze tom serveru.. Genius opce nema veze nista u ovoj prici, ja nit na onom serveru vjerojatno necu ni igrat..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

genius gaming?jel to bio dobar server na sluzbenoj listi ili?

OnTopic:

Sretno

Evo zadnji moj post ovdje, da ne ispada da spamam.. Genius Gaming je bio jedno vrijeme na Sluzbenoj Listi, ali onda popustili igraci i sve se 'raspalo'.. i sad Genius Gaming pomaze ovom serveru, tj. ja pomazem malo oko skriptanja ako sta neznaju, iako su dosad sve znali.. i oko weba im malo pomazem..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Sretno sa serverom odlican opis sve super i da vas pitam jeste li to vi GM radili od 0 ili ?
Little Devil will burn you

Ne u opisu pise da je to Godfather edit ako nisi vidio,Hvala

Citat: Steve poslato Avgust 21, 2010, 14:02:37 POSLE PODNE
Ne u opisu pise da je to Godfather edit ako nisi vidio,Hvala

Nisam cito opis sam sam slike pogledo
Little Devil will burn you

Nisi dobro napravio ulazak u banku, nemoj da bude 20$ već da bude 0, jer kako će neko uć u banku ako nema para? Nek bude kad radi /deposit ili /withdraw da oduzme 5 % od toga ili tek onda nek plaća 20$

Citat: [MRP&CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Avgust 21, 2010, 15:38:39 POSLE PODNE
Nisi dobro napravio ulazak u banku, nemoj da bude 20$ već da bude 0, jer kako će neko uć u banku ako nema para? Nek bude kad radi /deposit ili /withdraw da oduzme 5 % od toga ili tek onda nek plaća 20$

znamo to ce biti promijenjeno,to je najmanji problem :D


Svida mi se opis,imate dobre mape,najvise mi se svida zatvor,mozda dodem na otvorenje da vidim :)
Mysterious roleplay

Aj momci, srećno vam bilo, doćiću vam na otvaranje. Nadam se da ćete organizovati i neke evente posle otvaranja. :P