Dinamicno pravljenje vozila

Započeo Shomyy, Oktobar 28, 2017, 15:34:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Tip: Dinamicno Pravljenje Vozila FilterScript
Slike ili Video: https://imgur.com/a/wXWe2
Opis i dodatne informacije: Nisam uradio load vozila, to cu na update kada budem imao vremena :D
Download link: https://pastebin.com/5HGmih81
Credits: Shomy
Koji kurac?

Facebook - Klik



Najss :D
Big Respect to: Captain Foux, Muma420, Hrustanovic & Basovski




Lijepo Lijepo
@Official Facebook: Jhonny Marley
@Official Steam: xXmarleyXx
@Official Instagram: __sikiric__
@MOJI RADOVI:
@RAD 1: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=117701.0


-Ovo nije FS
-Dinamicno pravljenje vozila..hm
-Ovo je sve moglo u jednu komandu /veh [model] [boja1] [boja2] puno jednostavnije nego ovako.Dialozi služe da pojednostave nešto,a ovo je kompliciranje nečeg što može biti jednostavno.
-Sasvim nepotrebno,nigdje se ne koristi
Citat#define DSM DIALOG_STYLE_MSGBOX

#define DSL DIALOG_STYLE_LIST

#define DSI DIALOG_STYLE_INPUT

A i ostale su se mogle napisati fino,jer se koriste samo jednom.

--TakoÄ'er jedan dio mi nema nikakve logike.U provjeri ako u dialogu nije napisano "model boja1 boja2" provjerava se i da li je ID vozila dobar,Å¡to po meni nema nikakvog smisla,jer je ta provjera istinita i onda kada ne napiÅ¡e niÅ¡ta,tako da će mu u tom slučaju 2 puta ispisati
               
CitatSCM(playerid, -1, ""COL_SERVER"[GRESKA] "BELA"Unesite ID Vozila 400-611 !");

Pored toga nema smisla da ispisuje gore navedenu poruku i onda kada nije ID vozila problem nego je problem Å¡to recimo nije unio boju vozila.


Ovo dinamično, ha ha
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Citat: Paul Castellano poslato Oktobar 28, 2017, 17:00:50 POSLE PODNE
-Ovo nije FS
-Dinamicno pravljenje vozila..hm
-Ovo je sve moglo u jednu komandu /veh [model] [boja1] [boja2] puno jednostavnije nego ovako.Dialozi služe da pojednostave nešto,a ovo je kompliciranje nečeg što može biti jednostavno.
-Sasvim nepotrebno,nigdje se ne koristi
Citat#define DSM DIALOG_STYLE_MSGBOX

#define DSL DIALOG_STYLE_LIST

#define DSI DIALOG_STYLE_INPUT

A i ostale su se mogle napisati fino,jer se koriste samo jednom.

--TakoÄ'er jedan dio mi nema nikakve logike.U provjeri ako u dialogu nije napisano "model boja1 boja2" provjerava se i da li je ID vozila dobar,Å¡to po meni nema nikakvog smisla,jer je ta provjera istinita i onda kada ne napiÅ¡e niÅ¡ta,tako da će mu u tom slučaju 2 puta ispisati
               
CitatSCM(playerid, -1, ""COL_SERVER"[GRESKA] "BELA"Unesite ID Vozila 400-611 !");

Pored toga nema smisla da ispisuje gore navedenu poruku i onda kada nije ID vozila problem nego je problem Å¡to recimo nije unio boju vozila.
Radio sam na brzinu pa nisam ni primetio te greske :D Popravice se u update, i da jeste FS, update ce biti barem, a za ove ne potrebne define, hteo sam nesto drugo da uradim pa mi je to trebalo, posle sam se predomislio i krenuo ovo da radim pa sam zab da izbrisem :D
Koji kurac?

Facebook - Klik




Lepo
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Sad cu krenuti da radim na update :D Ocekujte uskoro !
Koji kurac?

Facebook - Klik



Ovo je samo pravljenje vozila, nije dinamicno brate :D


Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.