Balkan Country RolePlay | Old Version

Započeo _toretto, Oktobar 17, 2017, 02:34:21 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Nije los mod :) al uvek moze bolje

•  Destination Roleplay
•
•  Forum:destination-rp.com•


Moze mi neko pomoci
postavim se u skripti pod Owner_1 Enis_Enis udjem trazi mi owner code ukucam ga i udjem u igru kucam /rcon login 123 i odma me kicka sa srv pomoc molim vas..

Moze mi neko pomoci UPISAN SAM U SKRIPTI ONO MOJE IME POST POD OWNER_1 I KAD UDJEM NA SRW TRAZIM MI ONO OWNER CODE TO UKUCAM I SVE DOBRO BUDE DOK NE KUCAM /rcon login 123  i odma me kicka

Moze mi neko pomoc... kako da postavim admina ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Postavim Owner_1 svoje ime... ubacim server.cfg rcon sifru... udjem ukucam, kika me -_-

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: ŦΛЯΞ poslato Novembar 12, 2017, 02:08:13 PRE PODNE
Postavim Owner_1 svoje ime... ubacim server.cfg rcon sifru... udjem ukucam, kika me -_-
pa moras stavit tvoje ime imas ono ,,se ulogao na rcon'' tako nesto trazi u skripti "nelson" pa ces naci to

Citat: Jovan Solazzoãƒ,, poslato Novembar 12, 2017, 08:33:55 PRE PODNE
pa moras stavit tvoje ime imas ono ,,se ulogao na rcon'' tako nesto trazi u skripti "nelson" pa ces naci to
Pa evo stavio sam ako je to to ?

      if(!strcmp(GetNameEx(playerid), "Faris_Fare", true))
      {
         format(test,400,"{FBE204}[{F81414}*{FBE204}] T-PROTECT // %s se ulogovao na RCON!", GetName(playerid));
            format(test1,400,"RCON: %s se ulogovao na rcon! [ip: %s]",GetName(playerid), ip);
            PorukaSuvlasniku(ZUTA,test,1);
            RconLog(test1);

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: ŦΛЯΞ poslato Novembar 12, 2017, 08:47:49 PRE PODNE
Citat: Jovan Solazzoãƒ,, poslato Novembar 12, 2017, 08:33:55 PRE PODNE
pa moras stavit tvoje ime imas ono ,,se ulogao na rcon'' tako nesto trazi u skripti "nelson" pa ces naci to
Pa evo stavio sam ako je to to ?

      if(!strcmp(GetNameEx(playerid), "Faris_Fare", true))
      {
         format(test,400,"{FBE204}[{F81414}*{FBE204}] T-PROTECT // %s se ulogovao na RCON!", GetName(playerid));
            format(test1,400,"RCON: %s se ulogovao na rcon! [ip: %s]",GetName(playerid), ip);
            PorukaSuvlasniku(ZUTA,test,1);
            RconLog(test1);

jeste

Radi... hvala

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Da rijesimo to postavljanje adimina jednom za stalo jer mi dosta vas pise PM oko toga, tkd. cu vam ovdje pojasniti sto jednostavnije.
Prvo kada skinete mod morate otvoriti .pwn fajl i potraziti Owner_1 pod "" upisite vase ime koje koristite InGame.
Zatim trazite OnRconLoginAttempt takodje upisite vase ime da bi mogli pristupiti rcon loginu.
Na kraju compile skriptu, pokrenite server ulogujte/registrujte se sa nickom koji ste definisali u skripti i idite /rcon login 123(ako ste menjali pw u server.cfg onda taj ukucajte), zatim kucajte komandu /makeadmin 0 1 6 i to je to.
HARD WORK BEATS TALENT