Pomoć oko računara

Započeo Napaceni BoÅ¡njo, Oktobar 10, 2017, 15:32:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pomoc oko racunara.. E vako nisam komp koristio pofajn zadnji put sve radilo bez ikakvih belaja kad sam ga ugasio sve fes, poslije 1,2 sedmice uzmem komp da upalim neće samo mo se na pocetku upali lampica na sekundu i ugasi a kasnije ništa silujem dugme za paljenje nista
-propo-


Helpajte ba velke pare suupitanju
-propo-

Neki beep signal?

Probaj izvaditi RAM,ocistiti,vratiti

Vadi jedan po jedan i probavaj.

Pogledaj da nije nesto pojebano oko kablova ili nesto
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



@LoOdaK sve je lijepo ram sam sto puta vadio i stavljo, nece ni beep nista bas nista
-propo-

vidi napajanje,proc...... ako ne daje nikakve znake
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Očistio sve ušteko maltene zakovo u matičnu jednostavno kada kliknem start dugme nista a npr ne radim to dva dana kada kliknem to dugme sam se lampica ko upali i ugasi ne pali sw akumulator i karburator nista
-propo-

Imas neko napajanje da stavis umjesto tvog za test?


Ako imas multimetar,provjeri napon na 24pinskom kablu i na ostalim takodje,nafji semu i gledaj koliko volta je svaka zica.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Nikakvo obaveštenje nije izbacilo? Napajanje ti riknulo buraz

Nista ko mrtav čojk ja turo onaj šarafciger sto vidja struju nista cigan kae nema
-propo-

Citat: NapaćeniBošnjo poslato Oktobar 12, 2017, 14:55:44 POSLE PODNE
Nista ko mrtav čojk ja turo onaj šarafciger sto vidja struju nista cigan kae nema
Gdje si turo,glinerica ne radi za elektroniku?!
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Guro u sve rupe u napojnu na svaku špagu to metnem i probam da kresnem niš
-propo-

Citat: NapaćeniBošnjo poslato Oktobar 14, 2017, 10:25:22 PRE PODNE
Guro u sve rupe u napojnu na svaku špagu to metnem i probam da kresnem niš
Napiso sam gore već,koliko znam kablovi od napajanja max daju 12V (volti),tj. žuti 12,crveni 5V i tako,a glinerica koliko znam mjeri od 90 do 1000V
tako da,ne radi za kablove od napajanja,zato sam ti napisao ako imaš multimetar.

Ako imaš neku žicu,skini izolaciju na krajevima i uzmi 24 pinski kabal od napajanja,uključi napajanje i spoji zelenu žicu sa nekim od crnih,ako se upali znači da napajanje nije crklo (ovo ne znači da je 100% ispravno)

EDIT: naravno iskljuci sve kablove sa matične i ostalih komponenti :)
Poslednja Izmena: Oktobar 14, 2017, 12:03:32 POSLE PODNE od LoOdaK
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Pa lijepo si ti to reko a ja vala necu da spalim po sela i da zapaliž des kuća i sam sebe dignem u zrak
-propo-