Kick posle /RCON login

Započeo Balsa., Oktobar 01, 2017, 16:36:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Balkan Santos RPG/DM
Detaljan opis problema:eh ovako ja udjem in game i kucam /makeadmin i pise nisam ulogiran rcon komandom. Ja kucam /rcon login i sifru . Sifra je ta ima u cfg. Meni pise you are logged in as admin a iste sekunde me i kicka server jer je komanda kao zabranjena
Dio skripte: nmg da naÄ'em to nigdje
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): neam


Citat: Balsa. poslato Oktobar 01, 2017, 16:36:49 POSLE PODNE
Skripta koju koristim: Balkan Santos RPG/DM
Detaljan opis problema:eh ovako ja udjem in game i kucam /makeadmin i pise nisam ulogiran rcon komandom. Ja kucam /rcon login i sifru . Sifra je ta ima u cfg. Meni pise you are logged in as admin a iste sekunde me i kicka server jer je komanda kao zabranjena
Dio skripte: nmg da naÄ'em to nigdje
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): neam

Mozda ima proveru on "OnRconLoginAttempt" za level admina ili cak dodata provera na ime, proveri to pa javi.

Citat: Boky Script poslato Oktobar 01, 2017, 16:43:21 POSLE PODNE
Citat: Balsa. poslato Oktobar 01, 2017, 16:36:49 POSLE PODNE
Skripta koju koristim: Balkan Santos RPG/DM
Detaljan opis problema:eh ovako ja udjem in game i kucam /makeadmin i pise nisam ulogiran rcon komandom. Ja kucam /rcon login i sifru . Sifra je ta ima u cfg. Meni pise you are logged in as admin a iste sekunde me i kicka server jer je komanda kao zabranjena
Dio skripte: nmg da naÄ'em to nigdje
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): neam

Mozda ima proveru on "OnRconLoginAttempt" za level admina ili cak dodata provera na ime, proveri to pa javi.
Znaci da in game kucam /onrconloginattempt ili da to nadjem u folderima?


Odes u pawno nadjes taj mod ctrl+f i samo to ukucas i nadjes  :D :D


Citat: TheVinny poslato Oktobar 01, 2017, 16:49:12 POSLE PODNE
Odes u pawno nadjes taj mod ctrl+f i samo to ukucas i nadjes  :D :D

Upravo tako i proveris dal ima neka provera ili ne.

Citat: Boky Script poslato Oktobar 01, 2017, 16:50:04 POSLE PODNE
Citat: TheVinny poslato Oktobar 01, 2017, 16:49:12 POSLE PODNE
Odes u pawno nadjes taj mod ctrl+f i samo to ukucas i nadjes  :D :D

Upravo tako i proveris dal ima neka provera ili ne.
Okej sad nisam kuci pa ne mogu to. Cim budem stigao provericu i napisacu ti ovde



Dodata je 100% provera Admina nakon RCON logina,samo promeni i stavi tvoje ime i pucas :D.Ne moras nista da brisem samo promeni to ime igraca ako je npr ime tu Linsco,neka bude Balsa.I tako za sve a ako samo ti pravis samo na ostalo napises undefined i fixed :D

Citat: Linsco poslato Oktobar 02, 2017, 09:42:49 PRE PODNE
Dodata je 100% provera Admina nakon RCON logina,samo promeni i stavi tvoje ime i pucas :D.Ne moras nista da brisem samo promeni to ime igraca ako je npr ime tu Linsco,neka bude Balsa.I tako za sve a ako samo ti pravis samo na ostalo napises undefined i fixed :D
Hvala,rijesio sam sve.