Oko instalacije sistema

Započeo andr00-, Septembar 29, 2017, 22:07:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Jebe me nesto ovaj windows 7 instalacija, pa ako neko zna fix za ovo, da mu se desavala nek se javi, hitno je

znam da je do drivera ali ne kontam kako fixat..
Poslednja Izmena: Septembar 29, 2017, 22:12:30 POSLE PODNE od anDro_

Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Jel imas medju drajverima za komp nesto sa istim imenom kao dvd/cd citac? Ako imas i instaliras preko diska sistem, slobodno izbaci sistem disk, ubaci taj za drajver, pa kad zavrsis te stepove vrati sistem. Ako nemas i ako instaliras sistem sa flasha diskonektuj dvd/cd citac i trebalo bi da ne smara vise.

Citat: Tash poslato Septembar 29, 2017, 22:21:48 POSLE PODNE
Jel imas medju drajverima za komp nesto sa istim imenom kao dvd/cd citac? Ako imas i instaliras preko diska sistem, slobodno izbaci sistem disk, ubaci taj za drajver, pa kad zavrsis te stepove vrati sistem. Ako nemas i ako instaliras sistem sa flasha diskonektuj dvd/cd citac i trebalo bi da ne smara vise.
ubacio bi ja da moze, jednostavno se ne pojavljuje folder gdje sam skinuo drivere




bump

Jbg rodjeni, sistem na flesku i pocupaj citac fizicki iz kompa i to je to.

To se i mn desavalo no nzm kako  rijeseno jer sam ga poveo na popravku


Nabaci sistem na USB stick i onda probaj :D
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!