[UPDATE]SAMP 0.3.7-R2 CLIENT(BETA TESTING)

Započeo SanelPandzic, Septembar 21, 2017, 19:24:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

izaso je samp 0.3.7-r2 client testirajte ima vec bagova neradi intenet stranica itd ajde da testirajmo team
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=641818



Citat: Bengele poslato Septembar 21, 2017, 19:46:50 POSLE PODNE
napravio sam temu da znaju da je izasla ko nezna da je izasla

Dobro kad je za nekog ko "nezna", mogao si malo da uredis tenu ali nek je update dosao

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Ja sam tek sad saznao, ali kako vidim ima samo jedna promena kod PlayerPlaySound.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Popravili su hosted listu koju je hakir'o neki debil a niko i onako ne gleda to, ovo PlayerPlaySound su nesto promjenili, i prije je bilo to..
nista poseban update, trebali su nesto konkretno izbacit vec jednom kao sto je izasao 0.3.7, ovo je nista.


Citat: anDro_ poslato Septembar 21, 2017, 20:31:46 POSLE PODNE
Popravili su hosted listu koju je hakir'o neki debil a niko i onako ne gleda to, ovo PlayerPlaySound su nesto promjenili, i prije je bilo to..
nista poseban update, trebali su nesto konkretno izbacit vec jednom kao sto je izasao 0.3.7, ovo je nista.

Još nije objavljena finalna verzija, ima nade još :)

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: anDro_ poslato Septembar 21, 2017, 20:31:46 POSLE PODNE
Popravili su hosted listu koju je hakir'o neki debil a niko i onako ne gleda to, ovo PlayerPlaySound su nesto promjenili, i prije je bilo to..
nista poseban update, trebali su nesto konkretno izbacit vec jednom kao sto je izasao 0.3.7, ovo je nista.
Ja koliko sam cuo, da ce za 0.3.8 biti vise slotova, ja msm oko 2-3k, nisam tacno siguran.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

mozda ce sad ubacit puno slotova posto vidim postove u temi da svi to neki oce



zasto u ovoj temi pisete o skill areni ? tema je o updejtu sampa a ne o skill areni, lock ovde.